Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na čtvrtek 15. 6. 2023: Blížence čekají problémy, Panny se podřeknou

Problémy s pletí a nehty trápí vysoké procento žen.
Zdroj: pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 15. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Měli byste se soustředit na praktické věci, organizování a detailní práci. Je potřeba, abyste byli efektivní a neplýtvali časem svým ani ostatních lidí. Vyvarujte se riskování a neuvážených transakcí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete očekávat zajímavou nabídku, kterou rozhodně neodmítejte. Spolehněte se na vlastní rozum a přidejte na rozhodnosti. Pro svůj klid zvažte možné alternativy a všechna pro a proti.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Víc energie vám pomůže dotáhnout do konce i náročnější úkoly. Pokud máte v plánu začít s novými aktivitami, tak s tím ještě počkejte. Nepodceňujte sílu detailů a některým věcem nechejte potřebný čas.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili být užiteční. Myslete na ostatní lidi, kteří potřebují vaši pomoc. Zbytečně nikoho nekritizujte, vždyť i vy máte své chyby. Vyhněte se spekulacím a intrikám.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Připravte se na nečekané problémy, které byste díky své duchapřítomnosti měli zvládnout. Vezměte si z toho ponaučení do budoucna, příště už mít takové štěstí nemusíte. Buďte soustředění a důslední.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop říká, že byste měli využít své organizační dovednosti. Máte za sebou mnohé úspěchy, tak si můžete dovolit předávat zkušenosti ostatním. Uplatněte své nové nápady a vize.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte opatrní při komunikaci s druhými. Pořádně si rozmyslete, komu můžete důvěřovat. Připravte se na ránu pod pás od někoho, kdo vám byl do této chvíle hodně blízký. Byla to nejspíš jen přetvářka.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte pozor na to, ať něco nechtěně neprozradíte. Máte tendenci prořeknout věci, které by nikdo neměl slyšet, což by vám mohlo značně zkomplikovat život. Raději naslouchejte ostatním.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili být užiteční. Zkuste udělat nějaký dobrý skutek. Zbytečně se do nikoho nenavážejte, vždyť i vy máte přece své chyby. Jen byste na ně poukázali.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy říkají, ať jste opatrnější v osobním životě. Rozmyslete si pořádně, co ještě můžete prozradit. Ne všechna tajemství musí ven. Přílišná upřímnost by mohla být na škodu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Připravte se na nečekané problémy, které byste díky své duchapřítomnosti měli zvládnout. Vezměte si z toho ponaučení do budoucna, příště už mít takové štěstí nemusíte. Buďte soustředění a důslední.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste přijali zodpovědnost za své činy. Nespoléhejte se na to, že se snad vaše problémy vyřeší samy. Je nezbytné, abyste se k tomu, co jste si nadrobili, postavili čelem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy