Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek 13. 7. 2023: Ryby utíkají před problémy, Váhy přijdou o iluze

Pokud pociťujete některý z příznaků, raději běžte k doktorovi.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 13. 7. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věnujte dostatek času svým blízkým, aspoň tak doženete období, kdy u vás byla na prvním místě práce. Vyhněte se výslechům a netaktním poznámkám, ať si tu rodinnou idylku ještě nepokazíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás upozorňují, abyste si uvědomili, že před řešením problémů nemůžete utíkat donekonečna. Je sice chvályhodné, že utajením jistých informací chcete ochránit své blízké, ale pravda stejně vyjde najevo.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věnujte se všemu, co máte rádi a co vás těší. Jestli vás známí pozvou za kulturou, tak si to řádně užijte. Nebraňte se poznávání nových lidí, sbírejte inspiraci a zážitky, které vás mohou obohatit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali svým blízkým a nepřemýšleli nad povyraženími, za nimiž vás lákají vaši přátelé. Momentálně na to není vhodná doba, je potřeba zapracovat na rodinných jistotách.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Snažte se při hledání osoby, s níž se chcete podělit o své starosti, zaměřit na někoho, kdo vám v dané situaci snáze porozumí a je v rozpoložení, kdy vás chce vyslechnout, vyhnete se tak zklamání.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste pečlivě zvažovali svá rozhodnutí. Ideálně se nejprve poraďte s lidmi, kterým můžete věřit. Nesnažte se být za každou cenu ve všem hned první, někdy se vyplatí, když si počkáte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte se pouze tomu, co musíte neodkladně splnit. Promrháváte čas nad zbytečnostmi a pak nestíháte povinnosti, které byste opravdu měli. Ekonomičtějším způsobem zacházejte i s financemi.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy prozrazují, že můžete očekávat jedinečnou příležitost, kdy byste měli vyslovit názor na to, co si myslíte již delší čas o jisté věci. Nemějte obavy, budete se divit, jak to zainteresovaní lidé budou kvitovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, ať se připravíte na to, že jisté věci uvidíte v úplně jiném světle než doposud. O některých lidech jste si vytvářeli iluze a bohužel až ona konkrétní špatná zkušenost vám otevře oči.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte obezřetnější. Spoléhejte se na vlastní rozum, ať nepodlehnete svodům lidí, kteří to s vámi nemyslí nejlépe. Je to čistě na vás, zda tomu odoláte. Následky si ponesete též vy a nikdo jiný.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že budete mít problém, jak se rozhodnout v jisté záležitosti. Důvěřujte především své intuici. Objeví se totiž hned několik našeptávačů, kteří vás budou chtít svést ze správné cesty.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vám radí, abyste se neukvapovali v rychlých soudech. Získejte předně veškeré informace. Věci nemusí být ve skutečnosti takové, jak to na první pohled vypadá, tak ať toho později nelitujete.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy