Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Denní horoskop na čtvrtek 11. 7. 2024: Ryby se sebou nechají orat, Kozorohy čeká nabídka

Denní horoskop na čtvrtek 11. 7. 2024: Ryby se sebou nechají orat, Kozorohy čeká nabídka
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 11. 7. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Horoskop vám radí, ať si lépe zorganizujete svůj čas. Popřemýšlejte, co můžete zvládat kvalitněji a hlavně efektivněji. Mohli byste zrušit aktivity, které vás brzdí a omezují.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nemějte obavu být o něco ostřejší, když to s některými lidmi nepůjde po dobrém. Nejenže vám to dodá potřebnou sebedůvěru, ale konečně tak dáte všem najevo, že s vámi orat nikdo nebude.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Můžete očekávat, že se od svých příbuzných dozvíte něco, co vás nemile překvapí. Pamatujte ale na to, že výčitky opravdu nic nevyřeší, raději v klidu proberte všechny možnosti, jak by to šlo napravit.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop vás upozorňuje, že byste neměli ignorovat rady druhých lidí, zejména těch, co to s vámi vždycky mysleli dobře. Rozhodně se neurážejte, i když všechno, co uslyšíte, nebude docela lichotivé.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pamatujte na to, že se vám vyplatí, když zvládnete improvizovat. Situace se bude měnit, neplánujte si pevný program. V konečném důsledku zjistíte, že některé změny budou prospěšné.

Doporučené video: Tři znamení, která milují, když venku řádí živly


Rak (22. 6. – 22. 7.)

Snažte se více komunikovat se svými blízkými, hlavně s nejmladšími členy rodiny. Čekají na to už delší dobu. Buďte v rozhovorech hodně otevření, jednejte ale s citem, ať to nepřeženete.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Mohli byste obdržet informaci, na kterou jste už dlouho čekali. Je možné, že obdržíte nabídku ke spolupráci. Reagujte s rozvahou, zvažte důkladně všechna pro a proti. Poraďte se s přáteli.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli máte volno, ideálně si vyjeďte někam na výlet. Pokud máte pracovní povinnosti, buďte ostražití při finančních transakcích, lehce byste se mohli překlepnout a malér by byl na světě.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že se vyvine situace, která vás bude nutit, abyste se co nejdříve dokázali rozhodnout. Nemůžete si dovolit zaváhat, naopak všem dokažte, že je na vás vždycky spolehnutí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Horoskop vám radí, abyste řádně dbali na disciplínu. Buďte vytrvalí a pracovití. Pamatujte, že nic nedostanete zadarmo. To, co jste zaseli, budete také sklízet. Vyvarujte se intrik a manipulace.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste druhým lidem naslouchali. Neurážejte se, i když všechno, co uslyšíte, nebude lichotivé, ostatní to s vámi myslí dobře. Nebojte se diskutovat i oponovat, ale v klidu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Naskytne se vám zajímavá nabídka, jak přijít k penězům navíc, čemuž nedokážete odolat. Nemějte však příliš velká očekávání, abyste nebyli ve finále zklamaní. Zachovejte si spíše odstup a vyvarujte se jakéhokoliv riskování.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy