Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na čtvrtek 1. 6. 2023: Raci potřebují změnu, Štíři řeší pomluvy

Odbornice na pomluvy jsou ženy.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 1. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na to, že vás čeká plno povinností. Přesto se ale snažte, abyste si vyšetřili kousek času pro svůj osobní život. Využijte ho tak, že se budete věnovat svým blízkým, které jste zanedbávali.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se nepouštěli do ničeho nového, nejprve dotáhněte do konce povinnosti ze včerejška. Určitě se z toho nepokoušejte vyvléct, takové pochybení byste napravovali jen těžko.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste každému na potkání nevyprávěli o svých soukromých záležitostech. Děláte velkou chybu, akorát tím usnadňujete cestu nepřátelům, jimž to hraje do karet.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zbytečně se v tento den nepřepínejte. Zvolněte tempo, jinak se nakonec budete ještě muset dlouho kurýrovat. Pouze odpočinek vám pomůže od stresu, který už nezvládáte. Věci chvíli počkají.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jestli vás čeká důležitý soukromý rozhovor, zabraňte tomu, aby se odehrál ve vypjaté situaci. Ani netušíte, jak by zbytečná eskalace emocí mohla nahrát do karet někomu, komu o vaše dobro zas tak nejde.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vám radí, ať si nezoufáte, jestli se vám v poslední době nedaří všechno podle vašich představ. Porozhlédněte se raději po nových příležitostech. Chtělo by to vnést do života nějakou změnu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli vás čeká důležité rozhodnutí, měli byste ho učinit pouze s čistou myslí a jednoznačným odhodláním. Pomůžete tím nejen sobě, ale i svým blízkým nebo rodině, kteří už si nevědí také rady.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jestli jste se rozhodli vykašlat na veškeré povinnosti, měli byste si uvědomit, jaké následky to může mít. Náročnější období se nedá řešit sobeckostí, raději se obraťte na někoho, kdo vám může pomoci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, abyste se přestali neustále rozčilovat. Zaměřte se hlavně na to pěkné, co vám dělá radost. Máte-li doma nějaké rozepře, otevřeně si o tom pohovořte, ať to brzy vyřešíte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se soustředili na důležitější záležitosti než jsou drby a nepodložené pomluvy okolí. Splňte co nejrychleji své povinnosti a vyrazte relaxovat se svými blízkými.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli pocítíte odcizení s některými blízkými lidmi, tak si dříve, než jim začnete něco vyčítat, uvědomte, koho je to doopravdy vina. Promyslete si nejprve, jak by se věci daly postrčit k lepšímu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V tento den vás čeká plno zajímavých a inspirativních situací. Nenechte si od nikoho pokazit dobrou náladu. Začněte radši plánovat zábavu na večer. Co takhle spontánní house party pro přátele?

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy