Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 1. 2. 2024: Býkům se bude dařit, nebude to ale zadarmo. Kozorohové by si měli dopřát odpočinek

Připomínky úspěchů probouzí motivaci do dalších činů a jsou skvělou prevencí proti upadnutí do nečinnosti, nebo dokonce deprese.
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 1. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy nabádají, abyste byli ke druhým lidem upřímní. Nenechávejte je, aby si museli něco domýšlet, vyhnete se tak zbytečným nedorozuměním. Všechno vyřídíte rychle a pak směle vyrazte za relaxací.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Je nezbytné, abyste se chovali rázněji. Jinak vás budou ostatní přehlížet a přehazovat na vás to, co sami dělat nechtějí. Odkládání úkolů by se vám nevyplatilo, pusťte se do toho hned.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nekazte si tento den myšlenkami na promarněné šance. Nelitujte se a hoďte už minulost konečně za hlavu. Musíte se dívat dopředu, jinak se dál nepohnete. Zkuste se vrhnout do něčeho, co je sázka na jistotu.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den se vám bude při prosazování svého plánu dařit do takové míry, nakolik projevíte své úsilí. Pokud nemáte dostatek odvahy prezentovat neotřelé nápady, zkuste se inspirovat úspěšným člověkem ze svého okolí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že se vůbec nemůžete rozhoupat k nějaké aktivitě. O to víc vás zaskočí změny, které nastanou. Snažte se to nějak rozdýchat a nevynášejte hlavně unáhlené soudy.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop nabádá, ať se za žádnou cenu nenecháte odradit prvotním neúspěchem. Vždyť se vám nemusí všechno povést okamžitě. Věnujte se něčemu jinému a pak se k tomu vraťte. Přidejte na trpělivosti.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nepodléhejte obavám z nejisté budoucnosti. Trápíte se věcmi, které už stejně nemůžete změnit, neboť u nich vše závisí na rozhodnutí jiných osob. Snažte se myslet pozitivně, nervy a obavy předem vám nepomohou.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neohrnujte nos nad povinnostmi, které na vás připadly. Udělat se to zkrátka musí. Pokud je při plnění úkolu nezbytné trochu zariskovat, pak se toho nebojte, možná je to jediná možnost, jak to celé vyřešit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop radí, abyste neuspěchali žádná rozhodnutí. Pokud se vám některé záležitosti nezdají, nechte si dostatek času na podrobnější prozkoumání, jinak se potížím nevyhnete.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pilně se věnujte všem svým povinnostem. Soustřeďte se, abyste se nedopustili chyb z nepozornosti. Když vám bude někdo mluvit do vašich osobních věcí, nekomentujte to a dělejte si všechno dál po svém.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy nabádají, ať si toho na sebe tolik nenakládáte. Už teď nevíte, kam dřív skočit. Máte kolem sebe mnoho lidí, jimž můžete zcela důvěřovat, a tak se s nimi podělte o ty nejdůležitější záležitosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Všechny vaše povinnosti byste tento den měli stihnout rychleji než obvykle, a tak si můžete naplánovat více aktivit na odreagování. Pokud vyrazíte do společnosti, budete se bavit výborně a poznáte zajímavé lidi.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy