Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na čarodějnice: Berany drtí emoce, Lvi proklepnou vztah

Horoskop na dnešní den pátek 30. dubna: Co čeká jednotlivá znamení na pálení čarodějnic
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Na čarodějnický pátek 30. 4. 2021 si pro nás hvězdy připravily mnoho dobrého! Připravte se však i na únavu, boje o pozornosti či problém s financemi. Pojďte se s námi podívat, co vás na konci měsíce čeká!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek dejte přednost partnerovi před prací, už dlouho ho ochuzujete o pozornost. Udržujete si kolem sebe vesmírnou energii, která má sílu splnit vám každé přání. Pokud uvěříte, věci se stanou. Pokud si je nedovolíte, nikdy jim neotevřete dveře. Tip na dnešek najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Občas musíte obětovat svůj čas a energii, než přijde doopravdy změna. A i ta změna může být následně nepříjemná. Není to tak, že by se vždy vše dělo v pozitivním duchu. Samozřejmě že nakonec vše skončí dobře. Ale jednoduché to nebude. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pátek zasvěťte svým emocím. Vypadá to, že jste v poslední době citlivější a že vám to činí v běžném fungování trochu problém. Pokud pochopíte význam svých emocí, máte šanci je zpracovat tak, aby sloužily ony vám, a ne vy jim. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zkuste se už konečně rozhodnout! Pokud cítíte, že je v té věci cokoli špatně, má to nějaký důvod. Jděte za tou podstatou, jděte na dřeň. Nevymýšlejte si důvody, proč něco nejde, zkrátka a dobře si jen představte, svůj nejhorší scénář – a pak ho nepřipusťte. V galerii najdete dnešní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zastihne vás velká únava, až budete překvapeni. Poslouchejte své tělo a dovolte mu odpočívat ve chvíli, kdy to skutečně potřebuje. Jen tak si zaručíte, že v následujících týdnech vás nedostihne absence elánu! A to by byla škoda, hvězdy pro vás mají nachystáno mnoho skvělého. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, dejte si dnes pozor na nepořádek – a to zejména ve vaší hlavě. Možná je na čase provést inventuru vašeho života a zhodnotit, jestli je vše tak, jak má být. Na víkend si naordinujte hodně odpočinku a zkuste dospat, co jste v týdnu zameškali. V pátek dokončete všechny resty, abyste měli čistou hlavu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste dnes zapracovat na svém partnerském vztahu a dejte mu potřebnou stabilitu. Jen na pevných základech může něco vyrůst do výšky. A to přece chcete, ne? Konečně si připusťte, že si lásku zasloužíte, stejně jako ostatní. A že ji pro vás vesmír má. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ve vašem vztahu se projeví dlouho potlačovaná negativita, která vyústí do ostré přestřelky. Vždy zkoumejte, co vám taková situace zrcadlí a co si z ní můžete vzít. Stavět se do role oběti vám žádný problém nevyřeší. Postavte se k tomu čelem, zvládnete to. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vám opravdu přejí k rozjezdu vašeho nového projektu. Pokud máte cokoli v hlavě, neváhejte se do toho pustit s odvahou! Dejte si pozor na faleš kolegů, kteří k vám nejsou upřímní. Ne za každým úsměvem na tváři se směje i duše. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká a nemine.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Celý den vás bude překvapovat, jak snadno vám věci půjdou od ruky a co vše zvládnete. To není před koncem pracovního týdne vůbec k zahození, naopak! Ujistěte se, že máte vše dobře rozplánované, a zbytečně se nepřetěžujte. Také zhodnoťte vynaloženou energii a finanční příjem z toho. V galerii najdete dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V pátek by se vám mohl ozvat někdo, kdo vám v minulosti hodně ublížil. Nejenže bude žádat vaše odpuštění, ale bude chtít navázat tam, kde začal. Nedovolte mu to, staré cesty nevedou na nová místa. Užívejte si, co máte, protože vás čeká mnoho skvělého. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Soustřeďte se dnes na práci a nenechte se ničím rozhodit. Dotáhněte všechny resty, ať jdete na víkend s čistou hlavou! V partnerském vztahu vám budou hrozit drobné neshody kvůli financím. Buď jste si to špatně nastavili, nebo před sebou naopak něco tajíte. Pokuste se to dnes vyřešit. V galerii najdete dnešní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy