Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denise Ayverdi měla silné řeči na Vémolovu exmilenku Lulu, nyní se jí bojí: Ze zápasu se vyvlíkla

Denise Ayverdi měla silné řeči na Zdeňku Černou: Nyní se ze zápasu s Vémolovou exmilenkou vyvlíkla
Zdroj: Koláž eXtra/Se souhlasem Jaroslav Hauer, profimedia
+ Dalších 11 fotografií
REDFACE

Zápas v Red Face mezi bujnými exmilenkami Karlose Vémoly má nečekanou změnu. Denisa Ayverdi totiž zápas se Zdeňkou Černou alias Lulu zrušila. Ta jí prý měla vyhrožovat. Denisa vysvětlila situaci na svých sociálních sítích a přiznala, že má obavy a do zápasu nenastoupí. Místo ní se však můžeme těšit na žhavou Silvii Řehákovou, bývalou milenku Tomáše Řepky. Dvě majitelky obřích vnad se utkají v blátě již 9. prosince. 


Fanoušky měl potěšit zápas v blátě v bojové organizaci Red Face mezi bývalými milenkami českého bijce Karlose Vémoly, které, jak jsme již psali, mají mezi sebou dlouholetý spor. Ovšem jedna z nich, playmate Denise Ayverdi, dostala strach, protože jí podle jejích slov na Instagramu měla Zdeňka Černá alias Lulu vyhrožovat modřinami.

"Nenechám si vyhrožovat"

To se playmate nelíbí a rozhodla se ze zápasu odstoupit. "Nenechám si vyhrožovat, že se mi něco stane. A poslouchat, že jsem nechutná zrůda od cizích profilů, plus Lulu veřejně řekla, že nevyváznu bez modřin a že už se nepoznám," napsala Denise, která si dokonce na nějakou dobu kvůli zprávám zablokovala sociální sítě, na čas smazala své profily.

"Poprosila jsem pořadatele, ať mě už neoznačují na zápase. Lulu mi volala a sama psala, nechci ji tu ale ztrapňovat, proč a co mi říkala. Já tu ale rozhodně nenastoupím bez přípravy, proti člověku, co se bije a dělá fitness trenéra jako zaměstnání, s tím, že si na mě jde vybít Lelu s Karlem, aby mohla zabít Agátu," dodala playmate, která do zápasu sice tentokrát nenastoupí, ale podmínky do dalšího galavečera neopomněla sdělit.


Pořadatelům tak dala jasné pokyny k tomu, jak by si své působení v Red Face představovala. "Pokud mi dají více času, trenéra a minimálně půl milionu, plus pojištění a dobrou smlouvu, pak 9.února přijdu," řekla svou cenu Denise.

Bývalá milenka Řepky

Místo ní se rozhodla nastoupit pornoherečka a bývalá milenka Tomáše Řepky Silvie Řeháková. Žhavé snímky ani aférka se svalovcem z VyVolených Thomasem Castellem či zvěsti o sexuálním vztahu s exfotbalistou Řepkou jí zrovna nepomohly. Nyní se proto rozhodla utkat v zápasu v bahně na galavečeru Red Face, který se bude konat již 9. prosince v UNIP Areně v Praze.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy