Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denisa z MasterChefa pomalu mizí ze sociálních sítí: Zdrcený manžel sdílel srdceryvné vyjádření

Denisa Cziglová s manželem Romanem.
Zdroj: Se souhlasem Denisy Cziglové
+ Dalších 9 fotografií
rakovina

Influencerka Denisa Cziglová, která se do povědomí veřejnosti dostala nejen svou účastí v soutěži MasterChef, ale i svým statečným bojem se zákeřnou rakovinou mozku, je na tom zřejmě stále hůř. Jelikož se na sociálních sítích již téměř neobjevuje, vyjádřil se k jejímu zdravotnímu stavu její manžel Roman. Ten na Instagramu sdílel snímek z poslední společné dovolené u moře.

Poslední dovolená

Bývalá účastnice kuchařské reality show MasterChef, Denisa Cziglová, na tom v poslední době není zdravotně vůbec dobře. Na svém Instagramu se ukazuje už jen sporadicky a v jejích vyjádřeních je patrné, že nádorové onemocnění mozku, kterým trpí, se podepisuje na jejích vyjadřovacích schopnostech.

Mluvení je pro sympatickou brunetku stále náročnější a nedávno svým fanouškům dokonce přiznala, že už nedokáže číst. Za svou těžce nemocnou ženu na sociálních sítích odpovídá její manžel Roman, pro kterého je celá situace neméně psychicky náročná.

Roman, který má s Denisou dceru Izabelku, sdílel na svém Instagramu společnou fotografii s manželkou z jejich poslední dovolené, kde si ještě nechtěli připustit, co přinese blízká budoucnost. "Fotka z naší poslední dovolené, kterou jsme si moc užili. Pořád si říkám, neodkládej zážitky na zítra, protože zítřek nemusí přijít," vyslovil tvrdou realitu Roman.


Těžká rozhodnutí

Následně se rozpovídal na téma Denisina boje s rakovinou. "V poslední době jsme se setkali s mnoha otázkami a projevy podpory ohledně zdravotního stavu Denči. Chtěl bych vám všem poděkovat za vaši laskavost, podporu a starost, kterou jste nám projevili v této náročné době," vyjádřil díky všem sledujícím a dalším, kdo sledují Denisin statečný boj se zákeřnou nemocí.

Nejen pro Denisu, ale i pro Romana je to nesmírně těžké období. "Je to těžká cesta, na které se snažíme zůstat silní a pozitivní, i když čelíme nejistotám. Vážíme si každé zprávy podpory a každého gesta přátelství. Přátelství je jedna z nejdůležitějších věcí v životě člověka a my jsme za všechny naše přátele moc vděčni," uvedl v dlouhém vyjádření.

V současné době si manželé přejí zachovat jistou úroveň soukromí. Jsou totiž v situaci, jejíž řešení si málokterý zdravý člověk umí vůbec představit. "Snažíme zpracovat vše, co se děje, a soustředit se na přítomnost. Prosím, mějte pochopení, pokud nebudeme schopni odpovídat na každou zprávu nebo dotaz osobně. Vaše myšlenky a modlitby jsou pro nás neocenitelné a děkujeme," dodal závěrem smutného statusu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy