Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denisa z MasterChefa má nádor na mozku: Jde o nejagresivnější formu, léčba je složitá, přiznává manžel

Denisa Czingelová bojuje s rakovinou.
Zdroj: Se souhlasem D. Czingelová
Předchozí Další
+ Další fotografie
Nádor

Finalistka kulinářské show Masterchef Denisa Cziglová (34) se dozvěděla krutou diagnózu. V roce 2014 jí byl diagnostikován nádor na mozku. Podle tehdejších zpráv se jí nad ním podařilo vyhrát, jenže nyní podle vyjádření manžela Romana na Instagramu se bohužel rakovina vrátila, a to v mnohem agresivnější podobě.

Denisa Cziglová, známá z kulinářského pořadu MasterChef, si krutou diagnózu vyslechla v roce 2014. Tehdy jí byl diagnostikován nádor na mozku. „Začalo to před skoro 4 lety, kdy jsem jednoho dne zařizovala svatební dort pro svou svatbu a ve Vaňkovce jsem zkolabovala. Dostala jsem silný epileptický záchvat, takže jsem jela do nemocnice a tam mi za dva dny zjistili, že mám obrovský nádor na mozku. Byl to strašný šok, bylo to pár měsíců před svatbou, nečekané, hrozné,“ prozradila Denisa před pár lety podle webu Blesk.

Po hrozivé zprávě se rozhodla bojovat, podstoupila čtyři operace a měla začít s léčbou, jenže v tu chvíli u ní nastal zlom. Denisa všechno odmítla a rozhodla se místo toho jíst zdravě. Vynechala maso i cukr a měla více energie, což sama prozradila i v MasterChefovi. Na čas myslela, že má nejhorší za sebou.

Nádor se vrátil v agresivnější verzi

Nádor se ale bohužel vrátil, a to v mnohem agresivnější podobě, jak uvedl její manžel Roman. Výsledky z histologie naneštěstí potvrdily, čeho jsme se všichni nejvíc obávali. Nádor v hlavě se přeměnil ze stage 3 na stage 4 Glioblastom. Jedná se o jeden z nejagresivnějších nádorů a léčba je velmi složitá a musí probíhat co nejdříve,“ napsal na Instagramu.

Roman se proto rozhodl založit sbírku, která bude zanedlouho zveřejněna na portálu Donio. „Většinu léčby neproplácí pojišťovna, a proto jsme se rozhodli zorganizovat sbírku, která bude určena k výdajům na léčbu a nákladům s ní spojených,“ uvedl ještě Roman.

Před pár dny Denisa podstoupila operaci mozku a věří, že se vyléčí. „Kolik toho nádoru pan doktor vybral, zatím nevím, dám vědět, jak budu vědět, ale beru to tak, že se vyléčím,“ uvedla Denisa z MasterChefa.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy