Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denisa Šuralová spěchala s kočárkem za Josefem (†28): V nemocnici se jí zhroutil svět

Denisa Šuralová spěchala s kočárkem za Josefem (†28): V nemocnici se jí zhroutil svět
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
tragédie
Celý svět zasáhla zpráva o úmrtí českého fotbalového reprezentanta Josefa Šurala. Ty nejhorší chvíle v životě právě teď prožívá jeho manželka Denisa. Ta se v noci z neděle na pondělí dozvěděla, že je její muž v nemocnici. Ani vteřinu neváhala a s kočárkem, ve kterém vezla svou tříměsíční dcerku, se za manželem vydala. Od lékařů se ale v pondělí brzy ráno dozvěděla zdrcující zprávu - Josef Šural, její milovaný manžel a otec dvou dcer, zemřel.

Jeden z nejsmutnějších dní ve svém životě právě prožívá Denisa Šuralová. Ta se v noci z neděle na pondělí dozvěděla, že její manžel, český fotbalový reprezentant Josef Šural, byl s těžkými zraněními po autonehodě převezen do nemocnice. Když s kočárkem v ruce dojela na místo, dozvěděla se to nejhorší - její milovaný muž a otec jejích dvou dcer zemřel.

Ředitel nemocnice v Alanyi Hasan Peksel se k jejímu smutku vyjádřil. „Manželka se snaží překonat šok. Samozřejmě je obtížné takovou věc přijmout,“ sdělil tureckým médiím.

Denisu Šuralovou nyní čekají těžké časy. Starší dceři Vanese Alex musí vysvětlit, proč už svého milovaného tatínka, pro kterého byla po léta hnacím motorem, nikdy neuvidí. U toho ještě musí zvládat péči o teprve tříměsíční dcerku Melissu, jejíž narození ještě nedávno se svým manželem oslavovala Rodině zesnulého Josefa Šurala nyní nastaly skutečně velmi těžké časy, v nichž jim spousta lidí po celém světě drží palce.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy