Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denisa se s těžkým hendikepem postavila před porotu SuperStar: Jak to dopadlo?

+ Dalších 20 fotografií
Už v sobotu večer budou mít diváci možnost sledovat první díl show SuperStar 2018. Startuje tak boj o titul, splnění snu a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup.

O svém talentu měli za úkol přesvědčit hvězdnou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovao (30), Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta (39).

Před porotu se postaví i dvaadvacetiletá Denisa Čermáková z Ostravy. Hudba pro ni vždy představovala únik před jejím zdravotním hendikepem. Od mala se totiž potýkala s koktavostí, která ji připravila o přátele i o společenský život.

Denisa byla touto vadou úplně paralyzovaná. Nebyla schopna ze sebe dostat souvislou větu. „Chodila jsem k logopedovi, psychologům i psychiatrům, zkoušela jsem i antidepresiva, různé léčitele, ale bohužel se to jenom zhoršovalo,“ prozradila Denisa. Teprve až po nové úspěšné terapii nabyla sebevědomí, které vyústilo i v přihlášení se do SuperStar

Shodou náhod Denisa Čermáková na castingu zazpívá píseň porotkyně Kataríny Knechtové Spomaľ. Celá porota včetně Kataríny jí bude držet palce. Překoná Denisa strach pramenící z vady řeči a přesvědčí porotu o svém postupu? To se diváci dozví už v sobotu večer ve 20:20 na Nově!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy