Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DENISA PROMLUVILA! Já jsem nebyla ta, která spala s Bieberem. Vzala jsem Haninku a šly jsme domů jako první!

+ Dalších 52 fotografií
Krásná Denisa je jednou z dívek, které si vybral Justin Bieber, aby s ním prožily večer. Dívka tvrdí, že Justin se choval jako pravý gentleman a byl to krásný večer. "Nebyla jsem ta vyvolená. Já jsem s Justinem nespala," uvedla dívka pro eXtra.cz.

Justin Bieber prožil v Praze nezapomenutelné dny. A večery. V sobotu večer i v neděli večer mu dělaly společnost krásné Češky. Dívky prožily s Justinem nezapomenutelnou noc a některé naznačily, co se dělo na hotelu.

Denisa sebrala odvahu a řekla nám, jaký je Justin společník. Také přiznala, že ona není tou vyvolenou, kterou si Justin na hotelu nechal.

„Byly jsme tam jen hodinu. Pak jsme s Haninkou odešly,“ sdělila dívka s tím, že rozhodně není společnice a že si ji Justin na hotel vzal jako obyčejnou fanynku.

Všechny dívky tvrdí, že nejsou společnice, že jsou obyčejné fanynky, které prostě měly velké štěstí, že o ně kanadský zpěvák projevil zájem. Na hotelu se prý neděly žádné nepřístojnosti, vše probíhalo zcela v klidu. Justin prý hrál na klavír a brnkal na kytaru. Více dívky k noci s popovým idolem říkat nechtějí.

Související články

Další články