Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denisa Nesvačilová vrazila Anetě kudlu do zad: Zase zrada, ty dva nechápu, říká Vignerová

Denisa Nesvačilová vrazila Anetě kudlu do zad: Ty dva nechápu, říká Vignerová
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
SMUTEK

Může se tvářit stokrát jako silná žena, ale takové ponížení, navíc dvakrát za sebou, žádná bez následků na psychiku nedá. Aneta Vignerová (35) přiznala, že je z odhalení nové nevěry Petra Kolečka (38) a Denisy Nesvačilová (31) dole. „Další zrada,“ řekla na svém Instagramu.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Opět zklamání

Redakce eXtra.cz exkluzivně informovala o tajném dostaveníčku Anety a Petra v pražském baru i o neméně tajném dostaveníčku přelétavého scenáristy Kolečka s milenkou, zrzavou herečkou Denisou Nesvačilovou, pro změnu v pražském baru, kde se pár dobýval na záchodky. Ve středu jsme pak dvojici přistihli při dalším společném tokání, kde nešetřili zaláskovanými pohledy.

Pro modelku Anetu Vignerovou, která věřila, že by snad s ottcem jejího dítěte dokázali vztah slepit, to tak byla poslední kapka. Nedávno slíbila v eXtra.cz, že Petr třetí šanci nedostane, a zjevně se rozhodla dodržet slovo. Otec Jiříčka, kvůli kterému asi byla ochotna leccos snést, u ní skončil.

„Zrada. Nechápu ty dva“

„Jsem strašně ráda, že jsem to udělala (pokus o návrat – pozn. red.), ale jsem strašně ráda, že to takhle dopadlo. Nechápu ty dva, tam je to zase další zrada, ale o tom zase někdy jindy. Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany. Doufám, že trojúhelník je vyřešen,“ uvedla Aneta na svém Instagramu ve Stories.

„Není to jen o sdílení všeho hezkého a spolupráci a myslím si, že vám to fakt dlužím, protože mi píšete fakt hodně. Je vás spousta, kteří jste prožili to samý,“ doplnila.

A i když tvrdí, že to zvládá, přiznala, že jí ve skutečnosti není úplně nejlíp. „Člověk v pr*eli a ještě musí řešit toto. Sranda…,“ prohlásila ke svému výraznému líčení, které natáčela pro svou sociální síť.

„Šance tady byla, byla promarněná. A je to pryč. Nikdo se z toho nehroutí, protože ty věci byly dost bolestný a musí se na nich pracovat delší dobu. A myslím si, že se to zase velmi rychle obrátilo jiným směrem, takže já jsem za to vlastně velmi ráda,“ uvedla také.

Petr Kolečko ji opustil v srpnu, když se zabouchl do Denisy Nesvačilové. Nejpozději minulý měsíc se ale začal zpátky vídat s Anetou, aby pak na začátku prosince společně oznámili, že se k sobě vrací. Podle všeho to ale byla jen hra a scenárista se dál vídal s oběma ženami.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy