Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Denisa Nesvačilová po svatbě Kolečka: Strachy bez sebe, hlídá ji armáda věrných

Denisa Nesvačilová: Hlídá ji armáda věrných
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 22 fotografií
MANÉVRY

Tudy neprojdeš… Takové věrné kolegy a přátele by jí mohla závidět kdejaká podváděná dívka. Zrzavá kráska Denisa Nesvačilová (31) je od zjištění, že její milenec Petr Kolečko (39) se tajně oženil s Anetou Vignerovou (35), na pokraji zhroucení. Kolegové a kamarádi jí teď pomáhají k nezaplacení. Chrání ji před všemi, kdo by se k ní chtěl byť jen přiblížit. 

Denisa Nesvačilová: Reakce na svatbu Petra Kolečka

Herečka Denisa Nesvačilová se loni v létě při natáčení seriálu Pálava zamilovala do opravdu mimořádně kontroverzního člověka. Scenárista Petr Kolečko v posledních sedmi měsících střídavě chodil s ní i s modelkou Anetou Vignerovou, kterou teď bez jakékoli známky předchozího konfliktu s Denisou, nebudeme-li brát v potaz zranění nožem, pojal za ženu.

Není divu, že v posledních dnech Nesvačilová dostávala jednu ťafku za druhou. Nejprve se při přemisťování z divadla do dabingu dozvěděla, že ten den Petr Kolečko spal v posteli s Anetou. To samo už stačilo k tomu, aby se zrzavá dívka složila. Pak dostala další pomyslný úder, když jsme ukázali, že dvojice spolu trávila čas na narozeninové oslavě. A vrcholem všeho bylo, jakmile se provalilo, že Petr s Anetou jsou od 14. března manželé. Ta to potvrdila na svém Instagramu.

Společenství neprstenu

I když Denisa tvrdí, že je profesionálka a práce jí pomáhá překonat i největší soukromé potíže, první chvíle samozřejmě byly téměř k nesnesení.

Pak se podle našich informací v Petru Kolečkovi našlo tolik odvahy, že se té, kterou zradil, opakovaně snažil dovolat. A prý marně.

Kolem Denisy se spontánně vytvořil kruh asi patnácti až dvaceti kamarádů a kolegů, kteří před ní vytvořili neprostupnou hradbu. Nepustí k ní ani myš. Ani fanouška, ani novináře, natož Kolečka. Je chráněná skoro jako prezident,“ tvrdí zdroje z jejího okolí. Má tak svou neformální armádu věrných, bratrstvo, s trochou nadsázky Společenství neprstenu, které jí pomáhá přežít to nejhorší období.

Manévry kolem raněné hvězdy

A dalo se to poznat i před divadlem, kde ve čtvrtek, tedy v nejhorším možném mediálním období, představovala novou hru, která se chystá.

„Působilo to na mě tak, že slečna Nesvačilová je strachy bez sebe. Kolem divadla její lidé dělali hotové manévry. Zaparkovali auto naproti a zapnuli světla, aby zasvítili temný kout, odkud mohlo být vidět na východ z divadla. Neustále někdo vycházel kontrolovat, kdo se venku pohybuje. A střídali se v tom. Organizovaná skupina mužů se pak kolem herečky pohybovala i poté, co vyšla na vzduch a odcházela. Dělali všechno pro to, aby se k ní nikdo ani nepřiblížil,“ doplnila naše fotoreportérka.

Snad tito věrní pomohou Nesvačilové překonat to nejhorší období a pak si tato silná i křehká dívka zároveň rozmyslí, co v soukromí dál. Zda být paralelní láskou někoho, kdo asi neumí milovat výlučně jen jednu, nebo si najít nějaký zdravější vztah.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy