Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denisa Nesvačilová: Kariéra v troskách, rozvracečku rodin nikde nebudou chtít, tvrdí zdroj z televize

Aneta Vignerová je zase na koni. Naznačila snad, že je vztah Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové minulostí?
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
NEDŮVĚRA

Když se Petr Kolečko (38) na pár dní vrátil k Anetě Vignerové (35), okolí Denisy Nesvačilové (31) se snažilo tvrdit, že byla jen naivní, napálená a že nikdy netušila, že rozbíjí rodinu. Dnes, kdy Petra zase city a chtíč donavigovaly zpátky do náruče náhradnice, už se nemá na co vymluvit. „Tohle jí vážně poškodí kariéru, rodinná televize si nemůže dovolit někoho takového,“ varuje pro eXtra.cz důvěryhodný zdroj z Primy.

Denisa Nesvačilová: Prý měla být taky obětí, ale…

Herečka Denisa Nesvačilová se od počátku tvářila jako hotové neviňátko, její blízcí naznačovali, že spadla do nového vztahu, aniž by měla povědomí o tom, že scenárista Petr Kolečko rozhodně ještě neopustil modelku Anetu Vignerovou, s níž má malého syna Jiříčka.

Denisa do poslední chvíle vůbec netušila, že Petr se vrací k Anetě. Kolečko to celou tu dobu hrál na obě strany. Byla mimo Prahu, když to v ShowTime na Primě odvysílali (že se k sobě vrací – pozn. red.), a ještě krátce předtím jí Petr posílal esemesky plné srdíček. Proto je teď naprosto, ale naprosto v p**eli a nedokáže to rozdýchat,“ tvrdil po oznámení návratu Kolečka k Anetě blízký kamarád Denisy, který přidal také slova o zradě a ponížení.

Zkažená pověst

Je bez chlapa a ještě má zkaženou pověst, lidi ji mají za rozvracečku rodiny. Denisa je přitom čistá duše. Vím to, známe se dlouhá léta. Kolečko to na ni zkoušel už dřív, ale odolávala, protože měl ženu a dítě. A podlehla mu, až když ji přesvědčil, prakticky přísahal, že s Anetou už nemá půl roku nic společného. Chuděra do toho spadla úplně nevinně. A teď ji v tom Kolečko ještě vykoupe takovým ponižujícím prohlášením, aniž by měl charakter varovat ji aspoň předem,“ pokračoval.

A tahle argumentace fungovala. Lidé ji vnímali jako „naivní a nevinnou holku, která se stala obětí vztahového manipulátora“. Obhajoba se ale rozpadla jako domeček z karet hned poté, co se ukázalo, že Denisa se s Petrem nikdy nepřestala vídat. Svou lásku si plnými doušky vychutnávají v tajném Denisině bytu v pražské Hostivaři.

Zdroj z TV Prima: Už si ani neškrtne

Denise Nesvačilové asi může být jedno, co si o ní kdo myslí, i když tentokrát rozbíjí rodinu s dítětem zcela vědomě. Jenže tak snadné to není.

Náš redaktor hovořil s velmi věrohodným zdrojem z TV Prima, která zrzce doteď nechávala vydělat dost podstatné peníze. Hrála tu například v seriálech Půlnoční zpověď (teprve se bude vysílat), Dobré zprávy, Pálava nebo Slunečná. Jenže s tím nejspíš brzy bude konec.

„Tohle je rodinná televize a většina televizního národa, který tvoří často divačky, Denisu nyní nesnáší. Rozvrátí rodinu a ještě si na křest dětské knihy přijde po boku milence. Na člověku s takhle zkaženou pověstí se nedá stavět propagace seriálů, takže je opravdu velká otázka, jestli se Denisa na Primě dočká v budoucnu i dalších spoluprací,“ tvrdí pod zachováním anonymity. Nemá totiž dovoleno mluvit s novináři. „Upřímně si myslím, že si tu už prostě neškrtne,“ doplnil.

Oficiální zdroje zprávy ani nepotvrzují, ale ani nevyvracejí. „Omlouvám se, ale k možným budoucím spolupracím s umělci se zásadně nevyjadřujeme,“ reagoval na naše otázky jeden z mluvčích primáckých seriálů Josef Ducký.

Postará se Kolečko?

Podle našich zpráv Nesvačilovou sice v nejbližších měsících čekají další zajímavé herecké příležitosti včetně dvou filmů, ale velmi brzy se situace může změnit. Její pověst už je zkrátka dost narušená, a tak uvidíme, nakolik se to nakonec projeví na její celkové herecké kariéře.

Možná jí to může být jedno, vždyť Petr Kolečko jako úspěšný autor má určitě peněz dost a o svou lásku by se jistě dokázal postarat…

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy