Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denisa a Kryštof z Love Islandu přiznali krizi ve vztahu. Je to přirozené, tvrdí a rýpli si do nejnovější řady

Kryštof Novák s přítelkyní Denisou Valovou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
vztahy

Denisa a Kryštof našli svou lásku na Love Islandu. Dvojice stále tvoří šťastný pár, ale i oni si v minulém roce prošli krizí, když vyplulo na povrch, že Novák udržoval kontakt se svou expřítelkyní Felicitou Prokešovou. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznali, že špatné období se jim naštěstí podařilo překonat. Neodpustili si ani rýpanec na účet účastníků nejnovější řady reality show. 

Denisa a Kryštof se stali vítězi druhé řady Love Islandu. Ačkoli mnozí jejich vztahu nevěřili, oni překvapili a stále tvoří šťastný pár. Ani jim se však nevyhnula krize, a to minulý rok, kdy na Kryštofa prasklo, že udržuje kontakt se svou bývalou přítelkyní Felicitou Prokešovou. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídali o tom, jak se jim v současnosti daří.


"Myslím si, že teď se nám daří skvěle. Minulý rok jsme měli krizi, ale teď naštěstí musím zaklepat, že zažíváme fakt skvělé období. Je to přirozené a jde to z nás. Ani jeden si na nic nehraje a to je nejdůležitější. Poslední rok je více než v pořádku," vychvalovali si oba dva na slavnostní premiéře Furiosa: Sága Šíleného Maxe.

Doporučené video: Denisa a Kryštof promluvili o svém vztahu:


Vztahy v nejnovější řadě Love Islandu jim přišly falešné

V současné době žije dvojice ve svém hnízdečku lásky v Brně, kam se Novák přestěhoval kvůli své milované, aby se mohla navrátit ke studiím. "Jsme tu už rok. Nechtěla jsem se živit jako influencerka. Mně to vždycky přišlo, že to není jistá budoucnost jako právě zubař. Zbývají mi ještě tři roky a tento semestr ještě nemám hotový," vysvětluje Denisa. Oba dva už ale uvažují nad tím, že po ukončení školy by se vrátili nazpět do Prahy.


Tomuto páru láska stále drží, a proto si neodpustili rýpanec na účet účastníků nejnovější řady reality show. "Nám už z té pohovky doma to nepřišlo vůbec reálné. Třeba když byli tam, tak to takhle cítili, ale potom v realitě se to očividně nesetkalo," přiznává Valová. "Od té doby, co začala ta třetí série, tak mi přišlo, že my jsme byli na jiném Love Islandu. Tohle bylo jenom o sledovanosti a o tom, ať to přitáhne diváky. Nebyl jsem zastánce toho, že to bylo o tom najít si tam partnera. Takže ty jejich rozchody mě teď ani nepřekvapily," přitakává Novák.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy