Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denis Šafařík: Kritizovaný Kouzelník Žito půjde po stopách Zločinů Velké Prahy

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
NOVÁ HVĚZDA
Kam zmizel herec Denis Šafařík, známý z pohádky Kouzelník Žito? Po brutální kritice diváků se věnoval divadlu a své partnerce. Nyní se vrací v seriálu Zločiny Velké Prahy.

Nový seriál Zločiny Velké Prahy dává příležitost mnoha mladým, talentovaným hercům. A že bylo načase!

Vedle Dariji Pavlovičové tak uvidíme Denise Šafaříka jako policejního agenta Martina Nováčka. Ten pomáhá s vyšetřováním zločinů inspektoru Budíkovi v podání Jaroslava Plesla

Těžké začátky Denise Šafaříka

Denise Šafaříka provází divadlo od malička. Původně se věnoval klasickému tanci a baletu, ale toho musel nechat kvůli problémům s kyčlemi. U divadla však chtěl zůstat. To se mu podařilo, v 19 letech se dostal na univerzitu v USA, kde studoval divadelní herectví. Kvůli vysokým nákladům na studium ale musel školu opustit. Poté pracoval dva roky v Německu, kde se živili jako uklízeč pokojů. Následně se přihlásil na AMU, kde v loňském roce úspěšně absolvoval obor Herectví alternativního a loutkového divadla.

Kouzelník Žito a obhajoba na Instagramu

První velkou hereckou příležitost dostal v roce 2018, kdy si zahrál hlavní roli ve vánoční pohádce Kouzelník Žito. Ta ovšem schytala brutální reakce diváků

Jeho reakce ale Denise nijak nevyvedla z míry: „Vy, co nemůžete vystát mé špatné herectví, moji sexualitu a můj ošklivý vzhled – Vám přeji krásné Vánoce a hlavně veselejší život," odpálil tehdy kritiky na svém Instagramu. Poté následovala ještě menší role ve filmu Jan Palach Po dvou letech tak dostal šestadvacetiletý herec další velkou úlohu.

Partnerka Bára je také herečka

Denis žije se svou dlouholetou partnerkou, herečkou Barborou Kubátovou. Nejsou ovšem partnery pouze v osobním životě. Spolu také hrají v pražském Divadle Komedie ve hře A osel na něj funěl. A zdá se, že v soukromém životě jim to funguje stejně dobře jako na jevišti, jak dokládají fotky na Denisově Instagramu.

Související články

Další články