Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denimová módní kolekce Dary Rolins vzbudila rozpaky: Vrátila se zpět do minulosti

Zpěvačka Dara Rolins.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Zpěvačka Dara Rolins (48) představila svou novou kolekci s názvem VERY FIRST DENIM COLLECTION BY DARA ROLLINS. Redakce eXtra.cz byla u toho. Všem po zhlédnutí přehlídky hned bylo jasné, kde Dara brala inspiraci. Stačilo se vrátit zpět do dětství a ohlédnout se za tím, co ona sama nosila.

Denim hrál hlavní úlohu v nejnovější kolekci zpěvačky Dary Rolins, kterou představila v prostorách Opero v Praze 1 ve čtvrtek 25. listopadu. ​Kolekce spadá pod její vlastní módní značku VERMI a všechny kousky byly vytvořeny z recyklovatelného materiálu v Itálii. Během příprav byla totiž použita takzvaná technika detox denim, tedy taková, během které se nepoužívají žádné toxické či další nežádoucí sloučeniny a materiály poškozující životní prostředí,” nechala se slyšet Dara. To je jistě velmi správný krok vzhledem k tomu, že se celý módní průmysl stále více přiklání k ekologii.

Na akci dorazilo množství celebrit, které si nenechaly novou kolekci ujít. Mezi nimi byla třeba modelka Denisa Dvořáková, rapperka Sharlota či herečka Jitka Schneiderová.

Návrat do historie

Střihy jednotlivých modelů připomínaly sedmdesátá a osmdesátá léta. Dara se nebála jak denimových kombinéz, tak ani zvonových kalhot, přičemž tento trend se neustále vrací. Můžeme tak s klidem konstatovat, že bude takřka nesmrtelný.

Zpěvačka vsadila na aktuální trendy a rozhodně se jí to vyplatilo. Vysoké kraťasy s páskem určitě nadchnou a stejně tak i hezky obepnuté denimové rifle. Bundička s balonovými rukávy je sice již nějakou sezonu přežitek, ale své zájemce si jistě najde. Těžko však říci, zda si zdejší ženy troufnou na její odvážnější modely, zvlášť co se týče celo-denimových kousků.

Související články

Další články