Pokud vás zajímá, o co tu jde, tak se podívejte na všechny díly deníku. Najdete je TADY.

Je tu pátý den bez hulení a je mi blbě. Hodně blbě. Po fyzické i psychické stránce.

Tenhle zápis píšu trochu opilej. Mám v sobě 3 piva a dva panáky. Já jsem vám přeci říkal, že jedna droga vytlačí vždy druhou. Takže jsem se hezky rozchlastal.

V noci mi bylo blbě. Fakt blbě. Nehulím pět dnů a nemůžu spát. Hnusný představy. Takový ty stavy, kdy na vás padají starosti. Celou noc jsem si říkal, že si ubalím brko a usnu. A do toho jsem si říkal, že to přece nevzdám jen kvůli nespavosti. Takže jsem to vydržel.

Tělo chce spát, potřebuje to. Mozek ne. Ten si jede na plný výkon. Přemýšlím o práci, o manželce, o přítelkyni, o dětech, o světě, o uprchlících, o Evropě, o Vánocích, o hulení, o rodičích, o financích…

Přemýšlím o tom všem, co hulení tak hezky odsouvá na hodně vzdálenou kolej. Nehulím, přemýšlím, nespím.

Myslete si, co chcete. Ale já vím jedno. Ještě jednu noc bez spánku a kašlu na to. Prostě si zahulím. Spánek je důležitej. Jsem na něm závislej!

Pěkně hnusná noc. Je mi fakt blbě. Fyzicky blbě. A navíc myslím na samý srajdy.

A taky si myslím, že huliči patří k huličům. A nehuliči k nehuličům.

Mám super holku, hrozně hulí. A já ji miluji. Miluji ten pocit, když si spolu dáme brko. Když kouří, tak vypadá jako Angelina Jolie. Ne, kecám, vypadá ještě lépe. Ale teď je to pěkně napnutý.

Já nehulím a ona hulí. Vždy jsem to měl tak, že jsem já pálil a moje holka ne. Nyní je to poprvé naopak. Ona pálí, já ne.

Chodíme kolem sebe a tiše našlapujeme. Hlavně se nepohádat, že. Napnutý jak struny.

Huliči patří k huličům. Nehuliči patří k nehuličům. Když se tyhle dva světy začnou mixovat, vzniká pnutí. A kde je pnutí, tam hrozí rozchod.

Přemýšlím o zítřku. Potřebuji spát a potřebuji se milovat.

Takže zítra si zahulím. Proč? Jsem závislý, moje tělo to potřebuje. A taky se bojím, že jinak ji ztratím. Síla, co?

A co vaše závislosti? Na čem ujíždíte? Na pornu? Na bednách? Něco mi o tom povězte. Cizí slabosti se vždy řeší tak nějak lépe, že?