Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Deník Bridget Jonesové po 19 letech: Renée je stále kočka, její dva nápadníky zdobí šediny

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Snímek Deník Bridget Jonesové se stal v roce 2001 naprostým hitem. Romantická komedie o ženě, kterou trápí nejen váha, ale i neúspěchy v milostném životě a která si vše poctivě zapisuje do deníku, si získala velkou oblibu především mezi ženami. Jak dnes vypadají hlavní hrdinové?

Romantická komedie Deník Bridget Jonesové si před 19 lety našla své příznivce, kteří se na film s chutí podívají i dnes. Především ženy si hlavní postavu zamilovaly - s třicetiletou a trochu kulatější Bridget se totiž dá sžít, má jen dvě jednoduchá přání, kterými jsou úbytek váhy a nalezení pravé lásky.

Se stejnými potížemi jako její postava se během natáčení potýkala i Renée Zellweger Ta kvůli filmu musela nabrat hned několik kilogramů, tudíž se sama sobě nelíbila. Navíc to jejího tehdejšího přítele dovedlo k tomu, aby se s ní rozešel.

Proměna

Dává rozum, že lidé se za 19 let velmi změní, někteří dokonce k nepoznání. Renée Zellweger si prošla příšerným obdobím, kdy se nechala zničit botoxem, nyní je ale znovu přirozená a vypadá skvěle. Na její nápadníky, které ztvárnili Hugh Grant a Colin Firth, se podívejte v galerii. Srdce žen by mohli oba lámat pořád, jen už o něco starších.

Související články

Další články