Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Deníček ze života ruských milionářů: Dva zbohatlíci se vsadili, kdo utratí v baru víc peněz, z té částky oslepnete!

Majitelé klubu, kde se závodilo, kdo dokáže za večer utratit víc peněz.
Vsadili se dva bohatí Rusové, konečný součet obou účtů dělal něco ke
čtyřem milionům korun.
Zdroj: Profimedia.cz

Holky, chcete-li si nabalit milionáře, přestaňte koukat po našich hokejkách a jeďte do Londýna. Sdružují se tam ti nejbohatší Rusové, a když se pěkně vyfiknete a zamíříte do luxusní čtvrti Mayfair, to by bylo, abyste o nějakého nezakoply.

Svou šanci jste měly zrovna nedávno, ve vyhlášeném klubu Kitsch at Embassy totiž pařili dva mladí ruští zazobanci, a aby si zpříjemnili takový pro ně nudný obyčejný večer, začali se tam předhánět, kdo z nich víc utratí.

Seděly kolem nich celé hřady holek a oba mladíky samozřejmě povzbuzovaly v jejich klání, takže na řadu přišel skutečně velmi drahý alkohol jako Dom Pérignon a whisky tak stará, že už z ní byl jantar.

Podle svědků si to mladíci rozdávali rovnou po bednách a ten alkohol snad museli lít na zem, jelikož ho bylo neuvěřitelné množství. Každopádně vítěz byl lehčí o více jak dva miliony korun, zatímco poražený zaplatil 1,9 milionu.

Za jednu noc si tak bar vydělal ke čtyřem milionům jen na dvou lidech, oba majitelé si mnou ruce, ruští mladíci ukázali, kdo má větší penis, pardon peněženku, a holky se jim musely samou omámeností sklátit rovnou do postele. Prostě jeden takový normální večer v Londýně.

Související články

Další články