Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Den vašeho narození prozradí vše! Ve středu se rodí hysterky a v pátek agresoři

Narodili jste se ve středu? Pak není nic těžkého dostat se s vámi do
křížku.
Zdroj: profimedia
Nevíme, jaký máte názor na to, že den narození skutečně ovlivňuje naši povahu, ovšem existují názory, že tomu tak je. Podívejme se tedy na to, jací lidé se rodí v pondělí a kteří v pátek. Můžete tak posoudit, jestli tato charakteristika platí i na vás.

Nebylo by skvělé dozvědět se o člověku klíčové informace jen z toho, jaký den v týdnu se narodil? Možná vám přijde tato metoda dost nepravděpodobná a máte plno argumentů, proč není možné, aby se ve středu rodili pouze hysteričtí lidé, vždyť vy jste středeční a patříte mezi vyrovnané jedince. Ať už je váš názor jakýkoli, podívejme se na charakteristiku jednotlivých dnů v týdnu. Jde totiž o to, že každý den má jiný energický náboj, a tak i povahy lidí narozených v jednotlivých dnech se liší.

Pondělí

Jedinci, kteří přišli na svět právě na začátku týdne, bývají lehce zpomalení, milují svůj klid a osobní prostor. Na druhou stranu jsou schopni vybalancovávat i náročnější emoce, a tak jde o dost přizpůsobivé jedince, což je jejich velkou výhodou.

Úterý

V úterý přicházejí na svět bojovníci, kteří se nebojí postavit se výzvám a jen tak se nevzdávají. Jde o dost silné osobnosti, které můžou působit až arogantním dojmem, ovšem poté, co je více poznáte, zjistíte, že není jediný důvod, proč je nemilovat a neudělat si z nich parťáky, které jen tak něco nerozhází.

Středa

V polovině týdne nabírá na síle extrovertní povaha, a tak i středeční zástupci patří mezi energické a občas až hysterické jedince. Je sice velmi obtížné s takovými lidmi vyjít, na druhou stranu jsou právě střeďátka velmi citlivá a empatická.

Čtvrtek

Pokud jste se narodili ve čtvrtek, pak v sobě máte rozhodně dávku sobectví. Být sobcem ovšem není vždy jen negativní vlastností. Umíte svému tělu i své psychice dopřávat to, po čem touží, a to z vás dělá velmi šťastné obyvatele této planety.

Pátek

Energie a uvolněnost pátku se přenášejí i na vás. Nezkazíte žádnou zábavu a energie máte neustále na rozdávání, i proto patříte mezi velmi oblíbené osoby, které rozhodně netrpí nedostatkem přátel. Občas ovšem nedokážete krotit své emoce a dost často se dokážete dostat až do agresivního stavu.

Sobota

Jedním slovem pohodáři, asi tak by se dali charakterizovat zástupci narození v sobotu. Posuďte sami, jestli nejste tak nějak víc v pohodě a klidu, když je nablízku někdo, kdo se narodil právě v sobotu.

Neděle

Nedělňátka jsou prostě klikaři, a tak se dá říct, že se jim daří vše, na co jen sáhnou. Životem proplouvají, a pokud narazí jen na menší vlnku, nemají problém krizi překonat a opět se dostat na výsluní. Jedním slovem, pokud nevíte, kdy se narodit, vyberte si právě neděli.

Související články

Další články