Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Den svatého Valentýna 2020 z pohledu slavných: Květiny, drahé šperky i romantická gesta

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Valentýn
Spousta našich hereček, zpěvaček nebo moderátorek dostala od svých miláčků nádherné květiny, skvostné dárky nebo přidávaly milé příspěvky plné lásky. A nejen ženy přispívaly na své profily na Instagramu, i muži se pochlubili oslavou dne lásky. Podívejte se do galerie, jak naše i zahraniční hvězdy slavily den svatého Valentýna!

Svatý Valentýn, který slaví zamilované páry každý rok, je brán jako svátek lásky, náklonnosti a něhy. V tento den si manželé, partneři nebo milenci vzájemně vyznávají lásku, tradičně si dávají dárky, květiny, cukrovinky či přáníčka s tematikou zamilovanosti.

Konkurence svátku lásky

Jen u nás v Česku je to poněkud složitější s oslavou svatého Valentýna. S naším českým Prvním májem si totiž Valentýn dost konkuruje. Češi se tedy dělí na několik táborů. Ti, co Valentýna slaví, poté ti, kteří tento svátek absolutně nemají v lásce, a nakonec ti, kterým je to jedno. Mezi ně se řadí i lidé, kteří prohlašují, že naše oslava dne lásky je První máj.

Například Dara Rolins ke svému příspěvku na Instagramu napsala: „Kdy jindy než dnes byste měli svým láskám udělat radost. #happyvalenti­nesday“. Hana Mašlíková pod ten svůj napsala: „Přejeme vám krásný večer, ať už Valentýna slavíte nebo ne. #valentinesday“.

Související články

Další články