Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Den po rozchodu šla Dara Rolins s pravdou ven: Stojí za krachem jejich vztahu rozkošný mladík?

Jak to tedy je?
Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Pro všechny bylo velkým překvapením, když Dara Rolins (45) a Rytmus ohlásili rozchod. Okamžitě se začalo spekulovat o tom, že by za tím mohl být pohledný zajíček. Dara se proto rozhodla, že se k celé věci vyjádří.

Včera večer oznámil oblíbený pár Dara Rolins a Rytmus (41) krach svého sedmiletého vztahu a dnes už všichni spekulují o tom, co za tím stojí. Slovenský portál Pluska.sk přišel jako první s možností, že si zpěvačka našla mladého kolouška.

Tím měl údajně být David Meszaros, herec a model. Jako možnost by se to samozřejmě nabízelo, protože David je hodně sexy a navíc se zdánlivě podobá právě Rytmusovi. Oba dva spolu nedávno natáčeli klip, takže se klidně mohlo stát, že mezi nimi zafungovala chemie.

Dara Rolins ale svým vyjádřením pro Super.cz zavřela všem pusu. „Ten pohledný řezník hrál v mém sexy klipu, který jsem vypustila ven jen nedávno, takže se v rámci našeho rozchodu tato spekulace nabízí. Hledá se důvod nebo viník, ale žádný není. Tato i jiné spekulace mě nechávají chladnou,“ řekla.

Takže prozatím to vypadá, že Dara žádnou náhradu za Rytmuse nemá.

Související články

Další články