Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Den otců podle slavných: Mareš vzal dceru na pódium, Vémola propaguje spodní prádlo

Den otců podle slavných.
Zdroj: profimedia / se souhlasem Karlos Vémola / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
den otců

Na Den otců se na rozdíl ode Dne matek často zapomíná a je to škoda. Přesto se našlo pár známých osobností, které 19. června sdílely snímek se svým tátou nebo svou ratolestí. Moderátor Leoš Mareš (46) zavzpomínal na svého zesnulého otce Iva a sám si jako otec svůj den užil se svou rozkošnou dcerou Alex, kterou vzal i na pódium svého koncertu. Na svátek nezapomněl ani MMA zápasník Karlos Vémola (36). Ten však skrz snímek zapózoval nejen s dcerou, ale také svým lvíčetem a Den otců využil k propagaci spodního prádla.

"Tati, myslím na tebe. Strašně mi chybíš," napsal dojemně Leoš Mareš ke vzpomínkovým snímkům se svým zesnulým tatínkem Ivem v Den otců. Zajisté právě ten byl pro samotného moderátora vzorem, jak být dobrým otcem i pro své vlastní děti Jakuba, Matěje a dceru Alex.

Dcera Alex poprvé na pódiu

Tříměsíční dcera Alex Leoši navíc vykouzlila krásnější den, když ji manželka Monika přinesla s sebou jako překvapení na jeden z jeho koncertů. Hodinu před samotnou show potěšil i své fanoušky, když vzal rozkošnou dceru na pódium.

"Hodinu před show, Alex poprvé na pódiu," uvedl Mareš na svém Instagramu k videu, kde si holčička hoví v náruči tatínka a poznává svět zase z trošku jiného úhlu.

Karlos Vémola ukázal lva, dceru a spodní prádlo

I MMA zápasník Karlos Vémola oslavil Den otců. Avšak svátek pojal lehce jinak, využil ho také k byznysu, který zkrátka nikdy nespí. "Ve Vémolandu se dnes slaví den otců. Oslavte ho taky a popřejte svým tatínkům," napsal k fotografii, kde pózuje s dcerou Lili a novým lvíčetem. Avšak zřejmě hlavním účelem fotografie je propagace jeho spodního prádla, které se zřejmě v tento den lépe prodává.


V galerii se podívejte, kdo všechno dnes sdílel roztomilé fotky ke Dni otců.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy