Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Den matek se nezadržitelně blíží: Těmito dárky svou maminku určitě potěšíte

Den matek se nezadržitelně blíží: Těmito dárky svou maminku určitě potěšíte
Zdroj: unsplash.com
+ Další fotografie
tipy
Den matek se nezadržitelně blíží. Ačkoliv to, co pro nás maminky za celý život udělaly, bychom jim měli oplácet denně, bohužel tolik času a peněz zkrátka téměř nikdo nemá. V tento výjimečný den je proto dobré jim koupit či vyrobit něco, z čeho budou mít skutečně radost a co ocení.

Matky jsou nejdůležitější osobou v životě člověka - to ony nám daly život a staraly se o nás až do doby, kdy jsme se o sebe zvládli postarat sami. Za svou péči a celoživotní lásku si alespoň během Dne matek zaslouží vaši pozornost a nějaký dar, který vás nemusí finančně vysát, ale měl by maminku především potěšit. Pokud si nevíte rady, máme pro vás nápady na ty nejkrásnější dárky.

FOTODEKA

Ať už jste sami rodiči, nebo na své děti teprve čekáte, vaši maminku jistě potěší fotodeka. Jde o deku, na kterou můžete nechat natisknout vámi vybranou fotku. Jen málokteré matce by se dobře neusínalo pod dekou, na které je její pěkná fotka s rodinou či vaše fotka s jejími vnoučaty.

SPOLEČNÝ ČAS

Žádný drahý dar nevynahradí to, co si člověk za peníze nekoupí - čas. Nejlépe určitě uděláte, pokud vaši matku vezmete na večeři, do divadla, do kina či někam jinam za zážitky. Uvidíte, že čas s vámi jí nakonec udělá největší radost.

VONNÁ SVÍČKA

Ačkoliv se dnes už může svíčka zdát jako klišé, opak je pravdou. Na trhu se objevily například svíčky, na které můžete nechat napsat vzkaz, nebo takové, po jejichž úplném vyhoření nalezne podarovaná osoba v nádobce prstýnek. Pokud navíc vyberete vůni, kterou má vaše maminka ráda, vedle určitě nešlápnete.

KVĚTINY

Říká se, že květiny potěší každou ženu. Fantazii se meze nekladou a vy můžete matku podarovat originálně vázaným pugétem, košíkem plným květin či například i medvídkem z růží. Pokud ke květinám navíc ještě přiložíte nějaký pěkný vzkaz, bude vaše maminka dojatá.

MEDAILONEK

Pokud vaše matka ráda nosí šperky, personalizovaný medailonek ji určitě potěší. Na jeho vnější část můžete například i nechat vyrobit gravírování s jejím jménem či čímkoliv, co vás napadne. Dovnitř pak můžete dát fotku svou a její nebo jejích vnoučat či manžela, to už záleží na tom, ke komu má vaše matka nejblíž a koho by si přála nosit neustále u srdce.

LÁHEV DOBRÉHO VÍNA

Láhví kvalitního vína se nedá nic zkazit. Jen musíte vědět, jaký druh vína má vaše matka nejraději - červené, bílé, růžové? Pokud si nejste jistí, vedle rozhodně nesáhnete při nákupu perleťového vína. To je dostupné v mnoha barevných variantách a obsahuje jedlou perleť, díky které vypadá jako kouzelný lektvar.

KNIHA

Ať už je vaše maminka beznadějná romantička, nebo naopak milovnice hororů, dobrá kniha ji potěší na 100 %. Další variantou je zakoupení čtečky elektronických knih, a tak si může vaše matka číst, ať už je kdekoliv, a to bez nutnosti cpát si do tašky obrovskou knihu.

VOUCHER

Pokud je vaše maminka jedním z mnoha nepředvídatelných lidí na této planetě a jednou se jí líbí to a pak zase ono, nejlépe uděláte, když jí pořídíte voucher. Ať už zvolíte nějaký v obchodu s oblečením, v restauraci, v hotelu či wellness, rozhodně neuděláte špatně a vaše matka si navíc vybere sama to, co se jí nejvíc líbí nebo hodí.

S těmito dárky rozhodně nešlápnete vedle, nezapomeňte, že Den matek je už 12. května! Vaše maminka si za celoživotní péči o vás zaslouží zkrátka to nejlepší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy