Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Den matek se blíží: Čím ukázat nejdůležitějším ženám našich životů, že nám na nich opravdu záleží?

Den matek se blíží: Čím ukázat nejdůležitějším ženám našich životů, že nám na nich opravdu záleží?
Zdroj: Pixabay
Den matek
V neděli 10. května je den, kdy by měly být oslavovány všechny maminky světa. My těm svým většinou dáváme kytičku, nějaký ten dáreček, pusu, objetí a především poděkování za to, že nám do života daly vše, co mohly. Být matkou je totiž ta nejdůležitější a zároveň nejtěžší životní role. Obdarujte je v tento sváteční den něčím, co jim určitě vykouzlí úsměv na rtech.

Jako každý rok v květnu i letos přijde ten den, kdy mají svátek všechny maminky světa. Matka je symbolem ženy, rodiny, plodnosti a lásky, proto je nutné na ni myslet častěji, než pouze tento jeden speciální den. Můžete však začít tím, že nejdůležitější ženě vašeho života v neděli darujete něco z lásky. Každá maminka chce být krásná, zdravá a vitální, aby tu se svými dětmi a vnoučaty byla co nejdéle. Inspirujte se tedy našimi tipy a nemůžete šlápnout vedle!

Energie z přírody

Balíčkem Maminko, děkuji ženám svého života řeknete, jak je máte rádi a že si přejete, hlavně aby byly zdravé a šťastné. K tomu vám poslouží ochranný elegantní náramek s hematitovým srdcem na červené šňůrce, dále si budou moci pochutnat na relaxační čajové směsi v Bio kvalitě a v neposlední řadě v něm naleznou tromlované kameny, které podporují vitalitu a dodávají optimismus. Za zvýhodněnou cenu se jedná o dárek, který potěší každou maminku a navíc jí ukáže, jak je pro vás jedinečná.

Krásná a mladá

Je nám jasné, že pro vás bude vaše maminka tou nejkrásnější navždy, ale aby se tak i cítila, můžete jí dopomoci malým zázrakem. Vysoce multifunkční Venira sérum jí poskytne dokonalou komplexní anti-age péči. Kombinace vitaminu C a bio kyseliny hyaluronové její pleť dokonale hydratuje a rozjasní. Venira sérum navíc úspěšně působí v boji proti volným radikálům, chrání před účinky stresu a stimuluje syntézu kolagenu, čímž zamezuje vzniku vrásek.

Stylová a trendy

Byla vaše maminka vášnivou kuřačkou mentolových cigaret a nyní si zoufá, že tento měsíc jejich prodej končí? Pak jí zakupte starter kit elektronické cigarety Vype ePen 3, který je skvělý nejen svou cenou, ale také výběrem těch nejlepších e-liquidů. Ty může vyzkoušet a následně se rozhodnout pro ten pravý. Mentolová příchuť samozřejmě nemůže chybět! Elektronická cigareta Vype je navíc stylová, skladná a její kouření je potenciálně zdravější a hlavně společensky přijatelnější než klasických cigaret. Udělejte tedy z maminky dámu i s cigaretou v ruce!

Konec vysušeným rukám

Jestli maminky něco ocení, je to kvalitní krém na ruce, díky kterému budou hebké a vláčné. Správné mytí rukou a v současnosti i hojně používané desinfekční gely navíc dávají pokožce rukou pořádně zabrat. Kůže bývá vysušená, podrážděná, objevují se na ní různé ekzémy i zarudnutí. Uxitol10 balzám na ruce dokáže od suché a popraskané pokožky na rukou pomoci velmi rychle. Už druhý den uživatelky ucítí rozdíl. Promyšlené složení Urea 10% a komplexu unikátně vybraných hydratujících, zjemňujících a zvláčňujících složek v kombinaci s ochrannými vitamíny, přináší pokožce rychlý regenerující efekt, který přetrvává dlouhodobě. Navíc zabijete několik much jednou ranou, Uxitol10 je totiž vhodný pro celou rodinu, od babiček až po ty nejmladší děti, jejichž pokožka bývá právě tou nejkřehčí. A co víc, jde o český výrobek, takže podpoříte naši výrobu, což jistě zahřeje na srdci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy