Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Den dětí v seriálu Ulice: Čím herci překvapili své nejmladší kolegy?

+ Další 3 fotografie

Mezinárodní den dětí se blíží a nezapomněli na něj ani tvůrci či herci televizního pořadu Ulice. Seriáloví rodiče a prarodiče překvapili své dětské kolegy přímo během natáčení! “Všechny naše děti Ulice se na place moc snaží, tak mám velkou radost, že jsme na ně nezapomněli,“ říká v rozhovoru pro TV Nova  Ljuba Krbová, představitelka Aničky. Z jakých dárků se mohly radovat?

Den plný upřímné dětské radosti se blíží. Mezinárodní den dětí se každoročně slaví 1. června a bez povšimnutí ho nenechali ani tvůrci a herci oblíbeného diváckého seriálu Ulice.

Dětský den v Ulici

Seriáloví rodiče a prarodiče překvapili své dětské kolegy přímo během natáčení. Z nápadu byla nadšená i stálice nekonečného seriálu Ljuba Krbová (63). „Je super, že s nápadem oslavy Dne dětí kolegové přišli a my herci už mohli jen slíznout smetanu. Všechny naše děti Ulice se na place moc snaží, tak mám velkou radost, že jsme na ně nezapomněli,“ říká v rozhovoru pro TV Nova Ljuba Krbová, představitelka Aničky, seriálové babičky malého Chrise, který kromě přání dostal jako dárek stavebnici Lego. A nejen on.

Překvapení dětských herců tak záhy vystřídala radost a touha něco originálního postavit. Ta byla v případě představitele malého Chrise tak silná, že si stavebnici rozbalil přímo na place a společně s herečkami začal spřádat své architektonické plány, jak můžete vidět v náhledovém videu. I herci sami se tak vrátili do svých dětských let a radost mohli sdílet i se svými nejmladšími kolegy.

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí se slaví téměř po celém světě. Jeho cílem je veřejnost upozornit na práva a potřeby těch nejmladších, není tomu tak všude. Například Bangladéš je jedním ze států, kde se dětská práva a potřeby zrovna dvakrát neřeší, děti už mnohdy od útlého věku tvrdě pracují, o tom redakce eXtra.cz již v dřívějšku informovala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy