Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Den dětí s Volejte Novu: Kristina Kloubková bude moderovat s dcerou Jasmínkou v náruči

Kristina Kloubková s dcerou Jasmínkou.

Moderátorka TV Nova Kristina Kloubková (36) si v rámci speciálního dětského vydání Volejte Novu zkusí netradiční disciplínu. Bude moderovat s téměř roční dcerou Jasmínkou v náruči. Páteční zkoušky v sídle zpravodajství TV Nova ukázaly, že obě dámy jsou sehranější, než by se čekalo.

„S Jasmínkou jsme zkoušely, jak to půjde, a musím říct, že to bylo nečekaně příjemné. Bála jsem se, aby nebrečela, ale jakmile viděla červené světlo na kameře, okamžitě nasadila a dělala jakoby nic. To já jsem jí to spíš kazila, jak jsem si vyslechla od štábu,“ směje se tvář Televizních novin Kristina Kloubková, která se tak v sobotu v poledne stane zřejmě první českou moderátorkou, jež v televizi moderovala s vlastním miminkem.

Jak se obě dámy s netradičním úkolem poperou, uvidí diváci TV Nova v pořadu Volejte Novu, který informuje o novinkách stanic skupiny Nova každou sobotu v poledne. Speciál Volejte Novu se vysílá symbolicky na Mezinárodní den dětí, který každoročně připadá na 1. června.

Mohlo by vás zajímat

Další články