Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Den dětí obrazem: 13 celebrit se chlubí svými mladšími kopiemi

Mezinárodní den dětí obrazem.
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové / foto Kateřina Nováková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Tak jako každý rok i letos na prvního června připadá Mezinárodní den dětí, kterému se nevyhýbají ani celebrity, a právě v tento den se rozhodly prostřednictvím sociálních sítí sdílet své ratolesti. Podívejte se na 13 nejhezčích snímků pyšných rodičů, kteří slaví se svými ratolestmi tento den.

Mezinárodní den dětí připadá v České republice každoročně na 1. června. Děti se z toho svátku těší, protože si od rodičů v tento den často vyslouží nějakou pozornost v podobě laskominy, dárečku nebo nějaké speciálně připravené společné aktivity. Rodiče v tento den zase slaví, že na svět přivedli ten největší poklad. Slavné osobnosti své ratolesti v tento den vyzdvihávají i v podobě pouze jim věnovaným příspěvkům. V galerii si prohlédněte 12 z nich.

Krásným snímkem se pochlubila modelka Aneta Vignerová se svým partnerem, uznávaným scenáristou a režisérem Petrem Kolečkem. "Krásný Den dětí, každý z nás byl dítětem a každý z nás se jím občas zase stává," uvedla k fotografii, kde drží svého syna Jiříčka.

O dojemnou fotografii se podělila modelka Veronika Kašáková, která se nechala zvěčnit v náruči svého partnera Milana, který zároveň drží jejich rozkošného syna Matyáše.

Krásný příspěvek s dcerou Lilinkou přidala i snoubenka Karlose Vémoly, půvabná Lela Ceterová. V příspěvku vyzdvihla nejen fakt, jak rychle čas letí, což se velmi promítá právě na dětech, ale zároveň vyniklo i její těhotenské bříško.

I Michaela Ochotská ukázala, v jakého chlapáka pomalu, ale jistě dorůstá její syn Andreas, kterého přivedla na svět s tenistou Lukášem Rosolem. "Je to nádherný pocit milovat a být milována takovouto čistou a bezmeznou láskou," uvedla.

I dcera moderátorky a modelky Ivy Kubelkové vyrostla do krásy. Půvabná Natálie Jirásková sdílela snímek se svou maminkou Ivou, na kterém vypadají spíše jako sestry.

Modelka, ale dnes zejména maminka na plný úvazek Tereza Kadeřábková se nechala zvěčnit společně s dcerami, které má s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem.

S dalšími snímky se podělila i zpěvačka Monika Bagárovámodelka Dominika Mesarošová, moderátorka Zuzana Belohorcová, herečka Sandra Nováková, moderátorka Emma Smetana, Iveta Lutovská, ale také písničkář Tomáš Klus.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy