Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Den D pro manželství Felixe Slováčka a Dády Patrasové: Rozhodnutí o budoucnosti

Dle Lucie se Felix k Dádě rozhodně nevrací.
Zdroj: profimedia
UDÁLOST

V pátek 21. května se ukáže, zač je toho loket. Felix Slováček (77) se v pátek vrací do ČR ze zahraničí, z něhož asi jen zíral, jak svým vlastním životem žije kauza jeho rozchodu s Lucií Gelemovou (38). A v den návratu ho čeká zásadní rozmluva s manželkou Dagmar Patrasovou (65).

Felix Slováček: Otazníky kolem bydlení

Lucie Gelemová vydala prohlášení, v němž oznámila, že už není s Felixem Slováčkem, který se podle ní údajně přesouvá k synovi Felixovi mladšímu (37). Tak to ale podle manželky saxofonisty opravdu není.

V tom jejím prohlášení bylo naprosto zavádějící, že by se manžel přestěhoval k synovi. Z toho bytu svoje věci odvezl k němu, ale jenom ty. Syn má nebytové prostory, kde ten nábytek a podobně může uskladnit, k nám domů by to ale nebylo kam dát,“ řekla eXtra.cz Dagmar Patrasová.

Dagmar Patrasová: Velká manželská promluva

„Kde bude opravdu žít, to nevím. V pátek se vrací domů, tak očekávám, že si promluvíme. Samozřejmě pokud by chtěl bydlet doma, bránit mu nebudu, má tu trvalé bydliště. Ale asi by to chtělo pořádně probrat,“ plánuje královna dětských srdcí.

„Nikdy se to mezi námi nemůže vrátit do období před sedmi lety, to už nejde. A nejde ani o to, že by si tam neměl vodit dámské návštěvy. To neudělal nikdy dřív a ani teď bych to neočekávala. Prostě je potřeba si promluvit,“ myslí si Dáda.

„Uvidíme, jak to bude probíhat, zda to bude v klidu. Felix mi už z Jerevanu psal zprávu, ta exmilenka si na mě evidentně stěžovala. Předpokládám, že ho bombarduje, tak uvidíme, v jaké náladě přijede. Já už chci mít jen klid,“ doufá Patrasová.

Felix mladší a Anička Slováčková Gelemovou odmítli poznat

Podle ní Slováček starší snažil svou bývalou múzu spřátelit i s dětmi, ale marně.

„Syn mi na jejich rozchod napsal ‚Hurá!‘. Felix se ho i s Aničkou snažil s tou paní sblížit, několikrát se zkoušel domlouvat setkání ve čtyřech, ale to mu oba vždy odmítli. Asi mají nějaký instinkt a nechtěli to podporovat. I můj přítel Vito tu paní prokoukl už hned na začátku, takže si teď i o tom rozchodu myslí své,“ dodala léta veřejně podváděná manželka.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy