Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Den D je tu: Týnuš se dozví, co ji teď čeká a kdo za tragédii může

Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Při ohnivé show v luxusní restauraci v Istanbulu byla popálena oblíbená youtuberka Týnuš Třešničková (22). Popáleniny utrpěla až na pětatřiceti procentech těla. Sama ještě neví, jak dlouho bude muset v nemocnici zůstat, ale právě dnes by se všechno mělo změnit.

Nikdo neví, co se vlastně v luxusní restauraci Nusr et steakhouse stalo. Týnuš Třešničková se v podniku byla jenom pobavit. Stála u baru, když jí hořlavina explodovala přímo do obličeje. Kráska má popáleniny na pětatřiceti procentech těla. Týnuš se živí krásou a může to pro ni mít fatální následky. Do nemocnice, kde se jí lékaři snaží pomoci, byla převezena ihned po incidentu.

Jak to ale všechno bude dál se dozví záhy. „Právě dnes proběhne schůzka všech poškozených včetně právníků a lékařů,“ uvedl Robert Řehák z tiskového odboru ministerstva zahraničních věcí.

„Bude se tam řešit hlavně, zda se bude pokračovat v hospitaliza­ci,“ dodal.

Vzhledem k přítomnosti právníků se pravděpodobně bude řešit i finanční otázka. Kdo je viníkem strašlivé nehody, zatím nikdo neví, ale pravda jistě brzy vyjde najevo. Podle všeho byli obviněni dva muži.

Popáleni byli během show čtyři lidé. Muž z Řecka, muž z Ománu, Týnuš Třešničková a její přítel Viktor Hajíček. Ten má popálených patnáct procent těla. Youtuberka je na tom ze všech nejhůř.

Za popálenou Týnuš se do Istanbulu vydali i redaktoři eXtra.cz, kteří pro vás zjištují podrobnosti. S Hajíčkem jsme měli dokonce možnost mluvit. Co prohlásil?

DÁLE ČTĚTE:

MLUVILI JSME S PŘÍTELEM TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ: EXKLUZIVNÍ INFORMACE Z ISTANBULU

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články