Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Den blbec Ivety Lutovské: Začalo to zloději, pokračovalo bouračkou a rozvodem to končí

+ Dalších 8 fotografií

Iveta Lutovská (39) neprožívá zrovna nejšťastnější období. A rozhodně se to nelepší. Bývalá modelka, která je aktuálně v rozvodovém řízení, se totiž stala terčem zájmu zlodějů, kteří se už dvakrát pokoušeli dostat do jejího domu, kde zrovna spala se svými dětmi. Aby toho nebylo málo, také nabourala. Není tak divu, že už netrpělivě vyhlíží rok 2023.

Zloději

Moderátorka Iveta Vítová Lutovská si tento rok „vyžírá“ opravdu do poslední kapky. Kromě rozvodu s podnikatelem a otcem svých dvou dětí Jaroslavem Vítem si během včerejšího svátečního dne sáhla téměř na dno vlastních možností. Iveta si totiž ve čtvrtek prožila přesně to, čemu se říká den blbec, a samozřejmě o tom nezapomněla informovat své sledující na Instagramu, aby i oni viděli, že smůla si nevybírá podle toho, jak moc známí ve společnosti jste.

„Strašná noc. Za posledních 14 dní už podruhé zloději. Místo spaní hlídkuju u okna a ráno mě vytáhne z postele malý nespavec… podle mě do Vánoc nevydržím,“ napsala do svých storíček Iveta k fotce, na které láskyplně drží v ruce nožičku svého ročního synka, a nezapomněla přidat hashtag "Zombie".

Držením noční hlídky ale Ivetiny patálie toho dne neskončily, naopak to byl bohužel teprve začátek pořádně zpackaného dne. Poté, co s dětmi navštívila zábavní park Majaland, došlo k automobilové kolizi. „A to jsem si myslela, že všechno špatný musím mít už za sebou,“ připsala k fotce dvou lehce otlučených aut po příjezdu policistů, čímž samozřejmě vyděsila celou řadu svých followerů.

Bouračka

Naštěstí ale nešlo o nic vážného a nikomu se nic nestalo. „Všichni jsme v pořádku, šlo o běžný ťukanec, ovšem ty věci kolem pojišťovny a náhradního auta, atd...“ napsala Lutovská, která toho má teď na krku mnohem víc. „Do toho další řešení s pojišťovnou kvůli spadlé digestoři a v neposlední řadě se v naší lokalitě neustále vykrádají garáže,“ prozradila a zároveň si oddechla, že se sice lupiči nesnaží dostat do domů, ale rozhodně to na klidu člověku nepřidá.

„No a pak je tu ještě soud, rozvod, právníci, dohady… na jednoho je toho už dost, řekla bych,“ dodala a přidala závěrem ještě vtipný komentář: „Tímto prosím rok 2023, aby byl klidný a bez větších nervů.“

Jak to tak vypadá, s rozvodem to Iveta vůbec nemá růžové. Poté, co bývalá miss prozradila, že její manželství s podnikatelem krachlo, začaly vyplouvat na povrch informace, které mají ke spokojenému manželství hodně daleko. „Na první mateřské jsem byla tři roky a návrat do práce byl strašně obtížný. Proto jsem měla v plánu začít pracovat už po roce, třeba jen na zkrácený či částečný úvazek, abych z toho nevypadla. Člověk ale míní a život mění. Takže mateřskou jsem si o rok prodloužila, rozvádím se a všechno je bohužel úplně jinak,“ uvedla letos v rozhovoru pro blesk.cz.

O rozvodu s Ivetou mluvila i redakce eXtra.cz. Rozhovor najdete v náhledovém videu.

Související články

Další články