Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Den bez kalhotek: Selena Gomez, Lindsay Lohan ani Paris Hilton je nenosí a vůbec se nestydí

Mezinárodní den bez kalhotek: Lindsay Lohan, Paris Hilton i Selena Gomez
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Nahota

Podnikatelka Paris Hilton (40), herečka Lindsay Lohan (34) i zpěvačka Selena Gomez (28). Všechny tyto krásky jste mohli spatřit na veřejnosti bez kalhotek. Mrkněte do galerie na jejich nejžhavější fotky dole bez!

Mezinárodní den bez kalhotek

22. června je Mezinárodní den bez kalhotek. Spodní prádlo ze zásady nenosila už sexbomba Marylin Monroe, která si chození na ostro extrémně užívala. Lékaři tvrdí, že pokud se během pařáků nenarveme do džín, je chození dole bez v létě pro zdraví celkem prospěšné. Pozor ale na zrádný vítr, který vám může zvednout sukni a ostatním váš klín nechtěně poodhalit. Pokud se rozhodnete kalhotky odhodit, budete muset myslet i na to, abyste někde náhodou neupadly, nechávaly nohy u sebe a příliš se neohýbaly.

V chladnějších dnech se naopak nošení spodního prádla doporučuje, protože intimní partie nejen chrání, ale také zahřívá, aby nedošlo k nachlazení. Pokud na sobě spodní prádlo zrovna nemáte, dávejte si pozor, kam si sedáte. Minisukně v kombinaci s MHD může pro vaše poševní prostředí znamenat skutečný "zážitek". Oproti tomu usínat bez spodního prádla se vyplácí a odborníci to i hojně doporučují. A které slavné ženy to cítí podobně?

Paris Hilton

"Je jedno, jak žena vypadá. Pokud má sebevědomí, je sexy," říká reality show hvězda Paris Hilton (40). Tu jsme mohli bez spodního prádla vidět nesčetněkrát. Paris se netají ani drogovou minulostí, bujarými večírky plnými alkoholu bývala proslulá. Není divu, že rozkrok sem tam neuhlídala.

Lindsay Lohan

Herečka Lindsay Lohan (34) se chlubí například tím, že viděla bez prádla své kolegyně herečku Megan Fox (35) a modelku Tyru Banks (47). Sama se nahých fotek vůbec nebojí a ukazuje je často, hrudník předvedla třeba i ve filmu. Párty královna, která si vášnivě libovala v kokainu a alkoholu, častokrát neuhlídala rozkrok právě na cestách z bujarých večírků.

Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez (28) nepatří mezi celebrity, jejichž nahými fotkami by se to na internetu jen hemžilo, ani ona ale neuhlídala na pódiu svůj extravagantní kostým a hluboký rozparek toho odhalil víc, než by krásná zpěvačka zamýšlela. Přesvědčte se v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy