Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Démoni se na něm podepsali: Šokující snímky, jak Víťa Starý z Mandrage zestárl za pár měsíců

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Když tančíš s ďáblem, počítej s tím, že přijde peklo... I tak by se dala charakterizovat proměna talentovaného zpěváka Víta Starého (30) z kapely Mandrage, který aktuálně bojuje se svými démony. Příčinu, kde se vzali, zatím nespecifikoval, jeho kolegové z kapely ale oznámili, že si berou na nějaký čas pauzu. Konkrétně, že jeden ze členů na tom není dobře a je třeba mu pomoci. Mluví se ale o tom, že hudebník propadl drogám...

Že drogy a alkohol mění vzhled člověka v poměrně krátké době, o tom se přesvědčilo mnoho lidí. Z hudební branže by o tom mohl mluvit třeba zpěvák Michal Penk, své démony krotil i bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián.

Aktuálně se svými démony bojuje Víťa Starý, který prošel poměrně velkou proměnou. Z chlapíka s dětským kukučem se během několika měsíců proměnil ve vyžilého muže, kterému byste hádali klidně i 50 let… Přesnou příčinu, která stojí za jeho démony, nadaný zpěvák nesdělil, ale v branži se mluví o pervitinu.

O frontmanovi kapely Mandrage jeho kolegové mluví jako o velkém introvertovi. Teď se musí ale prý dát do kupy… „Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe,“ vysvětlila kapela s tím, že pozastavení potrvá do té doby, než se dá Víťa do pořádku.

Démoni v těle

Už dříve se o Víťovi mluvilo ve spojitosti s návykovými látkami, jenže ostatní členové toto tvrzení odmítali. Například když zpěvák přišel o přední zuby, údajně za tím stála vážná nehoda na kole.

Stav talentovaného hudebníka každopádně není nikomu lhostejný. Na pomoc Víťovi přispěchal kolega z branže Martin Kocián, který natočil video, v němž poskytl pět zásadních rad, jak by se mohl zpěvák zbavit svých démonů.

Na neuvěřitelnou proměnu zpěváka kapely Mandrage se podívejte do galerie. Jistě sami uznáte, že když si člověk pustí démony k tělu, nebo do těla, může to dopadnout hodně zle…

Související články

Další články