Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Démon, který ničí váš vztah podle znamení. Zapracujte na negativní stránce své osobnosti

Čím si ničíte vztah?
+ Dalších 5 fotografií
Každé znamení zvěrokruhu má v sobě negativní stránku osobnosti, která mu dělá zle nejen v partnerství, ale i v životě jako takovém. Některé mohou i za rozpad vztahu nebo umí alespoň pěkně rozvířit vlnu hněvu. Víte, čím svou drahou polovičku vytáčíte a co vám zaručeně ničí vztah? Hvězdy vám napoví, na jaké vlastnosti zamakat.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran je nejen horká hlava, ale velmi často riskuje a moc u toho nepřemýšlí. Málokdy totiž uvažuje nad tím, jak jeho činy a záměry mohou ovlivnit ostatní. Řeknou všem, co si o nich myslí. Občas se jim to však nevyplácí a může to vést až k rozchodu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Pokud si toto vášnivé znamení něco usmyslí, nic ho nezastaví. Velmi často jsou Býci až nezdravě žárliví a jsou schopni udělat obrovskou scénu i na ulici. Neuškodilo by vám trochu naslouchat a najít s vaší láskou kompromis. Nebo raději zůstaňte sami.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Toto znamení zvěrokruhu by si mělo trochu sáhnout do svědomí a uvědomit si, jak často někoho pomlouvají. Jsou to místní drbny, kterým nesmí nic uniknout. Máte to opravdu zapotřebí? Nikdo nechce být s někým, kdo neustále dokola řeší cizí životy.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Velmi často se Raci nechají ovlivnit svými emocemi. Ráčci tak hodně rychle vybouchnou a nadělají kolem sebe pořádnou paseku. Přitom to jsou takové milé dušičky. Měli by si trochu udělat pořádek v hlavě a své pocity držet na uzdě.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Jakmile někdo ublíží egu Lva, ten se začne chovat arogantně a vstoupí ihned do války. Lev je panovačný a hrdý sám na sebe, takže nesnáší, když si z něj někdo utahuje. Nedej bože, když mu partner něco vytkne nebo má nějakou poznámku. Měl by se trochu uvolnit.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny jsou velké perfekcionistky. Musí mít ve všem pořádek a pokud ne, pěkně se naštvou a začnou hysterčit. Dokáží pak v této fázi být celé hodiny a zkazí tak všem okolo náladu. Partner z nich má nervy, aby vše bylo perfektní.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Toto znamení v sobě skrývá lenost jako negativní stránku osobnosti. Jsou schopné celý dny nedělat nic a málokdy se do něčeho dokopou. Hádky o chod domácnosti jsou tak na denním pořádku. Váhy by si měly uvědomit, že čas plyne jako voda a nikdo na ně nebude čekat věčnost, než se k něčemu rozhoupou.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři mají velký sklon k hněvu a zlosti. Z minuty na minutu dokáží otočit svou dobrou náladu a jdou do útoku. Nedej bože, když začnou žárlit. To je konečná… Málokdo s nimi chce přijít do konfliktu, protože umí být velmi krutí.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Znamení Střelce je naivní, každému na potkání vykládá své záměry a osobní záležitosti, že ho ani nenapadne, jak moc se následně může spálit. To mu následně dělá problémy i ve vztahu. Střelci by měli trochu uvažovat nad tím, komu své starosti vyprávějí. Ne každý člověk je totiž hodný a mohl by vaší drahé polovičce taky něco nakukat.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh je moc depresivní. Všechno vidí moc černě a dokáže z toho nařknout přítele. Pokud se mu něco nepovede, hned se hroutí. Zkuste se na ten svět více usmát, bude vám dobře. S úsměvem jde všechno lépe.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Pro někoho může být Vodnář extrémně přecitlivělý. Tím od sebe občas odhání lidi. Jeho komplikovaná povaha mu celkem často znepříjemňuje život a má tak tendenci přestat komunikovat. Otevřete se nejen partnerovi, nemusíte se bát.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby přestávají čas od času vnímat realitu a zabloudí někde ve svých myšlenkách. Berou si věci moc osobně a následně se hned urazí. Rybičky by si měly uvědomit, že nic není černé ani bílé. Vašeho partnera váš postoj může otrávit.

Mohlo by vás zajímat

Další články