Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Demolition Man 2: Sylvester Stallone 27 let po natočení prvního snímku potvrdil pokračování

Demolition Man 2: Sylvester Stallone 27 let po natočení prvního snímku potvrdil pokračování
Zdroj: Falcon
+ Dalších 8 fotografií
Sylvester Stallone (73) na svých sociálních sítích potvrdil, že probíhají práce na filmu Demolition Man 2. První snímek byl natočen už před dlouhými 27 lety a studia s pokračováním dlouho otálela. Nešlo totiž o hit, který by zboural kina, fanoušci ale po novém dílu volali tak dlouho, že bylo jejich volání vyslyšeno.

Celebrity se během pandemie koronaviru snažily se svými fanoušky spojit nejrůznějšími způsoby. Výjimkou nebyl ani Sylvester Stallone, který se rozhodl ve videu odpovídat na otázky svých fanoušků. Ti se ho zeptali i na to, zda se někdy dočkají pokračování oblíbeného snímku Demolition Man z roku 1993. Odpověď je nepochybně potěšila.

Stallone potvrdil, že práce na filmu Demolition Man 2 skutečně probíhají. „Na pokračování zrovna se studiem Warner Bros. pracujeme a vypadá to velmi dobře. Přemýšleli jsme o tom vlastně už 20 let,“ řekl Sylvester ve videu.

V prvním dílu hrál Sylvester Stallone policistu, který byl v devadesátých letech zmrazen a znovu byl rozmrazen až v roce 2032, aby se utkal s geniálním zločincem Phoenixem, kterého ztvárnil Wesley Snipes

Obsazení

Jediné, co nyní lidé vědí, je fakt, že Demolition Man 2 opravdu vznikne a že si v něm Sylvester Stallone opět zahraje hlavní roli. Zda se v něm objeví i Wesley Snipes v roli záporáka nebo Sandra Bullock, to se zřejmě fanoušci dozví až později.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy