Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Demi Moore ve své nejslavnější roli a dnes: Striptýz by si mohla střihnout z fleku znova!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 24 fotografií
žhavá demi
Demi Moore (56) patří k těm herečkám, které i v pokročilém věku mají rozhodně co ukázat. O Demi nemůžeme až tak úplně tvrdit, že je herečkou jedné role, ale jedno je jasné. Film Striptýz ji vyšvihl do nebeských hereckých výšin. Tehdy to byla mladinká krasotinka. Když se ale svlékla před dvěma lety, tak rozhodně bylo na co koukat.

Demi Moore nepatří mezi ty hollywoodské celebrity, které se nemohou smířit s tím, že stárnou. I když jistě podstoupila nějaké zkrášlovací procedury, tak to není až tak znát. Demi i v šestapadesáti letech vypadá naprosto senzačně.

V roce 1996 se předvedla ve filmu Striptýz a ukázala hodně odvážné scény. Tehdy na ní mohli všichni chlapi oči nechat. Před dvěma lety ovšem všem lidem vytřela zrak, když se svlékla ve snímku Blind.

Herečka má snad štěstí ve všem, jenom ne v lásce. Po zkrachovalém manželství s Brucem Willisem začala randit s mladičkým kolouškem Ashtonem Kutcherem. Jejich láska bohužel nevydržela a herec frnkl Demi za mladší.

To nic ale nemění na tom, že by si Demi mohla ihned znovu zahrát v dalším pokračování Striptýzu. Postavičku na to totiž má!

Související články

Další články