Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Demi Moore ukázala více, než zamýšlela. Z šatů jí vykouklo celé ňadro

Demi zvolila průsvitné šaty.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
trapas

Demi Moore ukázala mnohem více, než původně zamýšlela. Na přehlídce dámské módy Saint Laurent během pařížského týdne módy neuhlídala svůj outfit a fotografům se tak naskytl nevídaný pohled. O jejím faux pas informoval zahraniční web Page Six. 

Demi Moore na sebe opět upoutala pozornost. Stalo se tak na přehlídce Saint Laurent během pařížského týdne módy. Na akci vynesla černé průsvitné šaty s dlouhým rukávem, které ji zradily, a ona tak nechtěně ukázala bradavku. Incident neunikl zahraničnímu webu Page Six.

Moore si chtěla upravit vlasy, zvedla ruku a svrchní neprůsvitná vrstva šatů se vyhrnula výše, než měla. Nezdálo se ovšem, že by oblíbenou herečku incident nějak rozhodil, protože dál směle pózovala a užívala si čas strávený na přehlídce, na které byli přítomni i další slavní hosté jako Hailey Bieber, Kate Moss, Zoë Kravitz, Austin Butler, Tracee Ellis Ross, Lourdes Leon a Natasha Lyonne.

Demi ukazuje svou postavu ráda

Přes tyto drobné potíže působila ve vybraném outfitu velice elegantně a v průsvitném modelu opět ukázala svou výstavní postavu. Ačkoli v loňském roce oslavila životní jubileum, již 60. narozeniny, její vizáž napovídá zcela jinému číslu a její věk by trojnásobné mamince tipoval pouze málokdo.

Úspěšná herečka svou postavu vystavuje na odiv ráda. To potvrdil zahraniční web Daily Mail i toto léto, kdy si Demi užívala radostných chvil s přáteli na jachtě. Na sobě měla šalvějově zelené bikiny, které jí velmi slušely a navíc ukázaly její vypracovanou postavu, za kterou by se nemusela stydět ani žádná dvacítka. Ukázala také bezchybnou pleť téměř bez vrásek.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy