Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Demi Moore slaví narozeniny: Z nejošklivějšího dítěte na světě se stala pořádná kočka!

To je proměna, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Demi Moore zítra oslaví 54. narozeniny. Podívejte se, jakými proměnami během svého života a herecké kariéry prošla. Jako malá byla opravdu nehezké dítě, to musí uznat každý. Ale vyloupla se z ní opravdová kočka, která pobláznila nejednoho muže.

Demi Moore už zítra oslaví své čtyřiapadesáté narozeniny. Řekli byste to ovšem do ní? Samozřejmě že se několikrát objevily fotky, kde Demi vypadá ztrhaně, unaveně a neupraveně. Ale přiznejte si sami, že každý z nás někdy zkrátka nemá svůj den.

Až na několik přešlapů musíte uznat, že tahle herečka i po padesátce vypadá opravdu skvostně. Nohy má jako nějaká dvacítka a ta postava? Naprosto k nakousnutí.

Demi v roce 1987 potkala svou životní lásku Bruce Willise, zamilovali se do sebe a po dvou měsících se vzali. Společně mají tři dcery. Bohužel jejich vztah nevydržel a od roku 1998 žili odděleně a za další dva roky se rozvedli. I přesto je obdivuhodné, že doteď zůstali přáteli.

V roce 2003 začala Demi chodit s o patnáct let mladším hercem Ashtonem Kutcherem, za kterého se v roce 2005 provdala. Tenhle vztah taky nevydržel a od roku 2011 žije pár odděleně. Demi rozchod snášela velmi špatně.

Snad se krásné herečce ještě na stará kolena poštěstí a najde konečně pořádnou lásku.

Související články

Další články