Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Demi Moore předvedla po 21 letech striptýz a dokázala, že je stále na co koukat

Demi Moore je pořád kus!
+ Dalších 21 fotografií
Demi Moore má i ve svém věku stále co ukazovat, což dokázala ve svém novém filmu Blind, kde se svlékla do spodního prádla. Všem divákům tak ukázala, že i ve čtyřiapadesáti letech je to pořád kus a že se za své tělo rozhodně nemusí stydět.

Nádherná herečka Demi Moore vytřela zrak úplně všem, když se ve svých čtyřiapadesáti letech svlékla do spodního prádla. Jasně tak v novém filmu Blind dokázala, že ještě stále má co ukazovat. Bývalá manželka Bruce Willise neměla se svlékáním před kamerou nikdy problém.

V roce 1996 se předvedla ve filmu Striptýz a ukázala hodně odvážné scény. Tehdy na ní mohli všichni chlapi oči nechat. A po jednadvaceti letech tomu není jinak. Je až neuvěřitelné, že takové tělíčko má neustále smůlu na chlapy.

Nejdříve Demi nevyšlo manželství s Brucem Willisem, poté si nabrnkla o dost mladšího zajíčka Ashtona Kutchera, se kterým to bohužel také nedopadlo. Hodně lidí ji před tímto krasavcem varovalo, ale Demi byla hodně zamilovaná a takové řeči nechtěla slyšet.

No snad se herečce ještě podaří ulovit pořádného chlapa, protože předpoklady na to má. A že jich není málo.

Mohlo by vás zajímat

Další články