Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Demi Moore o sexuálním zneužití: Matka ji v patnácti prodala cizímu muži za pár šupů

Demi Moore o sexuálním zneužití: Matka ji v patnácti prodala cizímu muži za pár šupů
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Demi Moore
O herečce Demi Moore (56) se lidé nyní dozvídají věci, které nikdy předtím nebyly řečeny nahlas. Ve své knize prozradila detaily o své minulosti včetně toho, že byla v 15 letech znásilněna. Nyní herečka v rozhovoru popsala děsivé detaily sexuálního zneužití.

Demi Moore se rozhodla sepsat celý svůj život na papír a vznikla z toho autobiografická kniha nazvaná Inside Out. Kniha je čerstvě na pultech a herečka v ní o sobě prozradila úplně všechno. Je tam například do detailů popsán její vztah s hercem Ashtonem Kutcherem a také, proč přišla o dítě

Ještě než se oficiálně vydala do médií, už unikly nějaké informace z její minulosti. Například to, že byla v 15 letech znásilněna. V rozhovoru pro Good Morning America Demi odhalila, jak k onomu otřesnému incidentu došlo.

Moore popisovala, jak ji matka Virginie King začala brát po barech a snažila se upoutat pozornost mužů. Jednoho dne, když přišla domů, její matka tam seděla s cizím mužem. Neznámý muž ji pak znásilnil a po zneužití se jí zeptal: "Jaké to je být prodána vlastní matkou za 500 dolarů?" V přepočtu je to zhruba 11 750 korun. Demi vlastní matka, která byla alkoholička, prodala za pár šupů. Poznamenalo ji to na celý život a i ona sama se kvůli tomu uchýlila k alkoholu a našla útěchu v drogách.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy