Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Demi Moore o minulosti: V 15 ji znásilnili, o dítě s Kutcherem přišla kvůli alkoholu

+ Dalších 7 fotografií
zpověď
Herečka Demi Moore (56) šla s pravdou ven. Přiznala o sobě věci, o kterých nikdo neměl ani tušení. Některé z jejích přiznání jsou naprosto šokující. Například když byla těhotná s tehdejším manželem a hercem Ashtonem Kutcherem (41), pila alkohol. Viní se z potratu. Co dalšího jsme o Demi nevěděli?

Demi Moore je americkou herečkou a rozhodně patří mezi největší hvězdy Hollywoodu. Rozhodně je i jednou z těch nejkrásnějších a na svůj seniorský věk vypadá líp než kdejaká dvacítka. Dokonce nyní šla úplně donaha, když pózovala pro titulku časopisu Harper's Bazaar. Fotku naleznete ve fotogalerii.

Za svůj život toho má za sebou opravdu hodně. Demi se rozhodla všechny své životní zážitky sepsat na papír a vznikla z toho kniha. Nese název Inside Out a Demi v ní popisuje úplně všechno. Naplánovaná publikace knihy je na 24. září, nicméně do médií už nyní uteklo několik zásadních informací, o kterých nikdo neměl ani tušení.

Herečka v knize zmiňuje, že v pouhých patnácti letech byla znásilněna. Poznamenalo ji to na celý život a měla kvůli tomu vážné problémy. Byla posedlá svojí váhou a byla závislá na alkoholu i kokainu.

Prozradila dokonce i několik zajímavostí o manželstvích, kterými si prošla. Po prvním manželovi Freddym si převzala příjmení Moore. Pak přišla další životní láska, a to úspěšný herec Bruce Willis (64). S ním si Demi pořídila tři děti, s Brucem mají tři krásné dcery. Manželství však vyhaslo a život Demi šel dál. V roce 2003 začala randit s hercem Ashtonem Kutcherem, který je o patnáct let mladší. Vzali se a později spolu čekali dítě. Demi ve své knížce popsala, jak o dítě přišla. Z potratu viní samu sebe. Během šestiměsíčního těhotenství totiž neustále pila alkohol. Když se jí nepodařilo znovu otěhotnět, problémy s alkoholem se stupňovaly. Začala dokonce užívat i lék Vicodin, který obsahuje opiáty a zneužívá se jako droga.

Později se jí zvětšily zdravotní problémy a Demi trpěla vážným autoimunitním onemocněním a zažívacími potížemi. Musela být léčena v rehabilitačním programu pro trauma, spoluzávislost a zneužívání návykových látek.

Mohlo by vás zajímat

Další články