Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Demi Moore o Kutcherovi: Dvakrát mě podvedl a nutil do neobvyklých praktik

Demi Moore o Kutcherovi: Dvakrát mě podvedl a nutil do neobvyklých praktik
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Zpověď
Na trh brzy přijde nová autobiografická kniha populární herečky Demi Moore (56), ve které popisuje celý svůj život. Demi v ní fanouškům prozradí naprosto vše, včetně detailů o vztahu s bývalým manželem Ashtonem Kutcherem (41).

Americká herečka Demi Moore se rozhodla sdělit světu vše o svém životě. Sepsala vše na papír a 24. září oficiálně vyjde její autobiografická kniha nazvaná Inside Out.

Kniha se ještě nedostala na prodejní pulty, nicméně do zahraničních médií už stihly uniknout zásadní informace z knihy popisující Demiin život. Před nedávnem jsme vám přinesli pár detailů o minulosti herečky. Jak brala drogy a také proč přišla o dítě s Kutcherem

Nyní vyplaval na povrch detailnější popis manželství s Ashtonem Kutcherem Manželi se stali v roce 2005, ale randit spolu začali už nějakou dobu předtím. Byli spolu velmi šťastní a Demi po jeho boku omládla. Jenže pak nastaly komplikace. Přišla zrada z Ashtonovy strany, když Demi dvakrát podvedl. Jenže jak sama Demi uvedla, Ashton si myslel, že je to v pořádku, protože měli trojku. Což Moore také zmiňuje v knize.

S Ashtonem měli trojku dvakrát. Demi to odsouhlasila jen proto, že mu chtěla ukázat, že je cool manželka a že umí být skvělá a zábavná. Jenže později toho litovala.

Když ji Kutcher podvedl poprvé, bylo to s tehdy jednadvacetiletou Brittany Jones, kterou Ashton potkal na oslavě narozenin Demiiny dcery. Britanny se s Ashtonovou nevěrou pochlubila magazínu Star. Kutcherova nevěra byla přímo na obálce časopisu a díky tomu se to taky Demi dozvěděla. Byla zrovna na pracovní cestě v New Yorku, když si o manželově nevěře přečetla v magazínu.

Jenže Ashton si prostě nedal říct a poté, co mu Demi odpustila, zhřešil znovu. Tentokrát byla jeho milenkou Sara Leal a Demi se to opět dozvěděla nemilým způsobem. Upozornila ji na to reklama na Googlu. To už byl pro Demi strop a na konci roku 2011 oznámila rozchod.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy