Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Demi Lovato zrušila zásnuby: Prstýnek pohlednému Maxovi vrátila po dvou měsících

Demi Lovato zrušila zásnuby: Prstýnek pohlednému Maxovi vrátila po dvou měsících
Zdroj: Instagram Maxe Echricha
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
rozchod
Zpěvačka a bývalá narkomanka Demi Lovato (28) se rozešla se svým snoubencem Maxem Ehrichem (29). Poté, co pár v červenci oznámil zásnuby, přišla krize a po dvou měsících od romantické žádosti o ruku Demi prstýnek sundala.

Demi Lovato a Max Ehrich spolu randili teprve pár měsíců, když přišla romantická žádost o ruku a následné oznámení zásnub. Zdá se ale, že ve vztahu nastala hluboká krize, kterou nebylo možné vyřešit - dříve problémová zpěvačka totiž Maxovi prsten vrátila a pár se rozešel.

Ačkoliv Demi ani Max o rozchodu zatím veřejně nepromluvili, webu uk.news.yahoo.com informaci pod podmínkou zachování anonymity potvrdil jejich blízký přítel. Přitom ještě nedávno to vypadalo, že ke svatbě skutečně dojde.

Rodačka z Nového Mexika zažila slávu, ale i pády na úplné dno. Její život připomíná horskou dráhu, ze které se jen těžko vystupuje. Vzhledem k rozchodu zřejmě ani poslední dny nejsou pro Demi zalité sluncem.

Max Ehrich

Max Ehrich je velmi talentovaný a pohledný herec, který stejně jako Demi natočil několik pořadů na Disney Channel a známý je především z mýdlové opery Mladí a neklidní, vysílané na kanále CBS. Rozchod tohoto hvězdného páru nikdo neočekával.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy