Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Demi Lovato ukázala diamantový prsten: Čeká ji svatba a touží po miminku

Zdroj: Instagram Maxe Echricha
+ Dalších 16 fotografií
radostná událost
Na Instagramu se šíří radostná zpráva. Demi Lovato (27) a její přítel Max Ehrich (29) se po několikaměsíčním vztahu rozhodli zasnoubit. Zpěvačka tak na sociálních sítích předvedla snubní prsten. V poslední době jen září štěstím a je vidět, že je opravdu zamilovaná. V oznámení se ale také svěřila, že veselkou to nekončí. Pár chce totiž brzy založit rodinu.

„Věděla jsem, že tě miluji v okamžiku, kdy jsem tě poznala,“ začala Demi Lovato zamilované vyznání svému příteli Maxi Ehrichovi, se kterým se dala dohromady v březnu letošního roku. Tak svým fanouškům na sociálních sítích oznámila vytoužené zasnoubení. Nezapomněla přidat ani romantické fotografie z pláže, na kterých je vidět obří diamantový prsten.

Zpěvačka se při radostné příležitosti rozhodla svým sledujícím svěřit se svými pocity z celé události. „Nikdy jsem se necítila tak bezpodmínečně milována někým v mém životě. Kromě mých rodičů,“ objasnila budoucí nevěsta a dodala, že tak dokonalé zásnuby ani neumí popsat.

„Chceš, abych byla tou nejlepší verzí sebe sama,“ rozněžnila se Lovato. Svatba však není to jediné, co Demi a Max nyní společně chystají. Zpěvačka totiž prozradila, že se nejspíš snaží o miminko. „Nemůžu se dočkat, až spolu založíme rodinu. Miluji tě navždy, můj miláčku. Můj příteli. Na naši budoucnost,“ ukončila zpěvačka.

Novinku sdílel na Instagramu i její budoucí manžel Max. K sérii fotek přidal i něžný vzkaz pro svou nevěstu.„Jsi každá milostná píseň, každý film, každá text, každá báseň, vše, o čem bych kdy mohl snít,“ napsal Max.

Související články

Další články