Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Demi Lovato to střídá jako ponožky: Bývalá feťačka si našla pohledného přítele

Demi Lovato to střídá jako ponožky: Bývalá feťačka si našla pohledného přítele
Zdroj: archiv Demi Lovato
+ Dalších 12 fotografií
Nová láska
Zpěvačka Demi Lovato (27) to poslední dobou střídá jako ponožky. Ještě před nedávnem postovala fotky s růžovovlasým podivínem a nyní je už po jejím boku další hřebeček. Nicméně nyní to vypadá, že to vydrží déle než jen pár týdnů. Kdo je nový přítel bývalé narkomanky Demi Lovato?

Demi Lovato je proslulá průšvihářka, která má velmi blízko k drogám Nejednou skončila v léčebně, protože nezvládla ukočírovat svou touhu po návykových látkách a zkrátka se předávkovala. Aktuálně to ovšem vypadá, že je Demi na dobré cestě a drogám dala definitivně sbohem.

Nová láska

Po boku Demi Lovato se za poslední roky objevovala řada nejrůznějších mužů. Například v listopadu se Demi, která si ujížděla na drogách, chlubila novým přítelem, který všechny zaujal svým prazvláštním vzhledem. Vlasy měl obarvené na růžovou a téměř to vypadalo, jako by měl též sklony k užívání návykových látek.

S ním ovšem Demi randila jen krátce a po pár týdnech se každý vydal vlastní cestou. V březnu se pak začaly objevovat první zmínky o tom, že si Demi už našla jiného samečka. Vztah Demi s Maxem Ehrichem (28) se pak oficiálně potvrdil, když se pár společně objevil ve videoklipu k písni Stuck with U od Justina Biebera a Ariany Grande, kde oba tančili a přitom si vyměňovali polibky.

Kdo že je Max?

Max Ehrich strávil stejně jako Demi velkou část svého života na televizních obrazovkách. Stejně jako jeho láska tak i Ehrich se často objevoval na kanále Disney Channel Zahrál si tam například v seriálu Shake It Up nebo ztvárnil roli ve snímku Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Nejvíce známý je ovšem z mýdlové opery Mladí a neklidní, vysílané na kanále CBS. Krom hraní se Max rád věnuje i zpěvu. Na sociální síť přidává hodně videí, ve kterých předvádí svůj pěvecký talent.

Oproti bývalým mužům, se kterými Demi randila, je tenhle opravdový kus. Krom toho, že je Max talentovaný, je také pohledný a zdá se být i velmi sympatický. O tom se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii. No konečně si Demi našla pořádného chlapa.

Láska jako trám

Ačkoli Max s Demi randí jenom krátce, už nyní je jasné, že spolu ještě nějaký ten čas vydrží. Oba jsou totiž bláznivě zamilovaní. Na sociální sítě postují fotky plné lásky a ještě více zamilované komentáře.

"Děkuji ti, můj drahý, že mě děláš tak šťastnou. Miluji s tebou vyrážet za dobrodružstvím," napsala například Demi k jejich společné fotce. Max je očividně velký romantik, protože jí na příspěvek odpověděl přesladkým komentářem. "Miluji tě do nejvzdálenější galaxie a zpět," napsal se srdíčkem emoji Ehrich. Jak moc to zamilovaným hrdličkám spolu sluší, se můžete podívat ve fotogalerii.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy