Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Demi Lovato slaví 28: Život věčné průšvihářky je divoká horská dráha plná temnoty

Kdo by to byl řekl, že bude Demi propagovat zdravý životní styl.
Zdroj: Archiv Demi Lovato
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Herečka a zpěvačka Demi Lovato patří bezpochyby k všestranným umělkyním. Přes svůj nízký věk toho dokázala už hodně. Rodačka z Nového Mexika zažila slávu, ale i pády na úplné dno. Její život připomíná horskou dráhu, ze které se jen těžko vystupuje. Poslední měsíce jsou ale pro Demi zalité sluncem, jelikož je zamilovaná do svého přítele Maxe. Díky němu si zpěvačka svoje letošní narozeniny jistě užije víc než loni.

Demi Lovato je známá průšvihářka, která měla ještě v nedávné minulosti blízko k drogám a alkoholu. Někdejší hvězda Disney Channel dnes slaví 28. narozeniny a podle všeho si je užije víc než loni, kdy jí sice k narozeninám písní popřála Ariana Grande, ale chyběla jí láska...

Na střední ji šikanovali

Demi Lovato svou hereckou kariéru započala už ve svých deseti letech. V roce 2002 se objevila v muzikálovém seriálu Barney a Přátelé. Demi se odmala rozvíjela a učila novým dovednostem. Chodila na hodiny klavíru, učila se na kytaru a navštěvovala lekce tance a herectví. Na střední škole se ale už tehdy známá Demi stala obětí šikany, což nemalou měrou přispělo k její pozdějším psychickým problémům. Kvůli šikaně se vzdělávala doma a díky osobní zkušenosti se stala mluvčí organizace PACER bojující proti ní.

Úspěchů dosáhla velmi brzy

Kolem roku 2008 získala Demi další role z produkce Disney Channel. Díky tomu, že i krásně zpívala, se mladá Demi zapojila do nahrávání soundtracku k filmu Camp Rock, ve kterém také hrála. Na první koncertní turné se vydala ve svých šestnácti letech, poté následovalo debutové album Don't Forget. Demi získala několik ocenění coby zpěvačka, ale i herečka.

Pád na dno

V roce 2010 přišel zlom a Demi nastoupila ústavní léčbu poté, co měla na turné incident s jednou ze svých tanečnic. Demi začala mít stále větší a větší problémy. Trpěla bulimií a sebepoškozováním, což vyústilo v problémy s drogami a alkoholem. Demi se svými démony bojuje už deset let. V červenci 2018 se nešťastná umělkyně skoro předávkovala - lékaři se divili, že vůbec přežila. Pobyty na psychiatrii jí ale alespoň trochu pomohly. Od drog se zpěvačka údajně drží dál...

Narozeniny oslaví s novou láskou

Ačkoliv v důsledku abstinence hodně přibrala, mužům se líbit nepřestala. Loni na podzim se objevila s podivným přítelem s růžovou hlavou, vztah se jim ale po pár měsících rozpadl. Už od února se ale začala objevovat s novým mužem a nejedná se o žádného ztroskotance. Max Ehrich je velmi talentovaný a pohledný herec, který stejně jako ona natočil několik pořadů na Disney Channel a známý je především z mýdlové opery Mladí a neklidní, vysílané na kanále CBS.

Pro Demi to budou jistě jedny z nejhezčích narozenin. Jelikož Max i slušně zpívá, zamilovaná bruneta se možná dočká i nějaké té narozeninové písně od své lásky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy