Populární americká zpěvačka Demi Lovato je obrovským talentem a její písně jsou mezi nejhranějšími v hitparádách. I když je její kariéra již několik let stabilní a Demina hvězda pořád září, koncerty má vyprodané a její hlas je opravdu fenomenální, lidem začíná vadit její vzhled.

Demi přiznala poruchy příjmu potravy, aby vysvětlila světu, proč byla tak hubená. Přiznala také, že měla už od dětství silné deprese a v pubertě, když začala její sláva stoupat, se potýkala s dalšími mnohem závažnějšími problémy.

Léčení na alkohol a drogy (konkrétně kokain) absolvovala úspěšně a sama přiznala, že šňupala přibližně každých 30 minut a drogy s sebou vozila i do letadla. V posledním vydaném songu se omlouvá rodině a přiznává opětovný návrat k alkoholu.

Její život je jako na houpačce a sláva ani peníze jí ke štěstí zřejmě nestačí, proto se snaží odreagovat jinak. Právě s tímto faktem je spojené i nekonečné hubnutí a přibírání, jež Demi Lovato doprovázejí již několik let.

Jen nedávno se na sociální síti objevila pouze v plavkách a spustila tím lavinu pozitivních zpráv, ale i kritiky. Fanoušci ji buď za její nadváhu milují, nebo zcela odsuzují a myslí si, že by se hvězda jako ona měla umět o sebe starat, a pokud i má kilogramy navíc, adekvátně obléknout.

Není tohle ale ze strany fanoušků podlé? Přece jen nikdo nemůže poroučet, co si smíte a nesmíte vzít na sebe, a už vůbec vám nemůže někdo zakázat si v létě oblékat plavky! Fotografie naleznete v galerii, udělejte si svůj ucelený názor sami.