Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Demi Lovato se vystavila v plavkách! Je tohle přirozená krása, nebo bohapusté tloustnutí?

Co myslíte vy?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Americká herečka, skladatelka a zpěvačka Demi Lovato (25) posledně rozdělila fanoušky a sledující na dva tábory. Jedni si myslí, že je krásná i s kily navíc, a ta druhá polovina je toho názoru, že byla mnohem hezčí hubená. Teď se ukázala v plavkách a nabízí se otázka, je tohle vážně ještě sexy?

Populární americká zpěvačka Demi Lovato je obrovským talentem a její písně jsou mezi nejhranějšími v hitparádách. I když je její kariéra již několik let stabilní a Demina hvězda pořád září, koncerty má vyprodané a její hlas je opravdu fenomenální, lidem začíná vadit její vzhled.

Demi přiznala poruchy příjmu potravy, aby vysvětlila světu, proč byla tak hubená. Přiznala také, že měla už od dětství silné deprese a v pubertě, když začala její sláva stoupat, se potýkala s dalšími mnohem závažnějšími problémy.

Léčení na alkohol a drogy (konkrétně kokain) absolvovala úspěšně a sama přiznala, že šňupala přibližně každých 30 minut a drogy s sebou vozila i do letadla. V posledním vydaném songu se omlouvá rodině a přiznává opětovný návrat k alkoholu.

Její život je jako na houpačce a sláva ani peníze jí ke štěstí zřejmě nestačí, proto se snaží odreagovat jinak. Právě s tímto faktem je spojené i nekonečné hubnutí a přibírání, jež Demi Lovato doprovázejí již několik let.

Jen nedávno se na sociální síti objevila pouze v plavkách a spustila tím lavinu pozitivních zpráv, ale i kritiky. Fanoušci ji buď za její nadváhu milují, nebo zcela odsuzují a myslí si, že by se hvězda jako ona měla umět o sebe starat, a pokud i má kilogramy navíc, adekvátně obléknout.

Není tohle ale ze strany fanoušků podlé? Přece jen nikdo nemůže poroučet, co si smíte a nesmíte vzít na sebe, a už vůbec vám nemůže někdo zakázat si v létě oblékat plavky! Fotografie naleznete v galerii, udělejte si svůj ucelený názor sami.

Související články

Další články