Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Demi Lovato se po rozchodu hroutí: Spadne do drog a znovu se předávkuje, bojí se fanoušci

Demi Lovato se po rozchodu hroutí: Spadne do drog a znovu se předávkuje, bojí se fanoušci
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
stres
Demi Lovato (28) se před pár týdny rozešla se snoubencem Maxem Ehrichem (29) a prožívá další těžké období ve svém životě. Max se o rozchodu prý dozvěděl až z médií a nyní tvrdí, že ho zpěvačka využila, aby se o ní psalo. To Demi těžce snáší a na svých sociálních sítích dala najevo, že na tom není po psychické stránce nejlíp. Fanoušci se obávají, že znovu spadne do drog a opět se předávkuje.

Vypadalo to na velkou lásku. Max Ehrich a Demi Lovato spolu randili jen pár měsíců, když přišla velmi romantická žádost o ruku. Zpěvačka se pak chlubila prstenem s obrovským diamantem a mnozí si mysleli, že ke svatbě skutečně dojde.

Koncem září se na světlo světa dostaly informace, že se Demi s Maxem rozešla. Ačkoliv oba nejdříve mlčeli, Ehrich později řekl, že se o rozchodu dozvěděl až z médií. Dovedlo ho to k myšlence, že si vztahem s ním Lovato jen zvedla popularitu.

Demi považuje Maxova slova za ošklivé pomluvy. Bývalá narkomanka s podlomenou psychikou nesnáší stres moc dobře a důkazem toho je i fakt, že se svěřila fanouškům na sociálních sítích. „Tohle je ten nejdelší říjen v mém životě,“ napsala na Instagramu.

Zase začne fetovat, bojí se fanoušci

Život Demi Lovato byl jedna velká horská dráha, zpěvačka už jako teenager zažila spoustu pádů. Se slávou se pojí i pozornost a stres, což neunesla a byla dlouhou dobu závislá na drogách a alkoholu.

Poprvé skončila Demi na léčení v roce 2010, nebylo ale moc platné, protože v červenci roku 2018 si vzala velkou dávku drog a podle lékařů je zázrak, že vůbec přežila. Fanoušci se obávají, že rozchod a následné spekulace o jeho detailech ji přivedou zpět ke starým démonům. O těch zpěvačka tvrdí, že se jich už zbavila.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy